Skocz do zawartości

[komputerowo] grafika - opinia na temat karty


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

moze jest tu ktos, kto sie na tym zna.

Asus GeForce 8800 GTS 320MB SLI PCI-Express kupilem cos takiego.. tzn za kilka dni mi przyjdzie paczka, ale nie wiem za bardzo czy to dobry wybor, jakies plusy, minusy, zalety. Ma SLI, to wiem i ze moze za miesiac lub dwa dokupie blizniaka i sobie go podepne pod niego.. bedzie to jakos chodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoity sprzęt, ma shadery w wersji 4.0, 96 pixel i vertex shaderów, podkręca się dobrze. Choć osobiście bym dopłacił do wersji 640MB

Wąskim gardłem może być magistrala pamięci 320bit vs 512bit u Ati ale to może być problemem jak wyjdą giery w pełni wykorzystujące możliwości DX10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja palnuje wlasnie zakupic 7600 GS... zaplace 350 pln pogram na praktycznie max detalach w gry ktore mnie interesują , sprzedam po wakacjach ;). Nie gram duzo u mnie sie nie oplaca w to inwestowac - za szybko się to starzeje, zeby byl sens a na nowosciach mi jakos strasznie nie zalezy... praktycznie nie gram, a jak juz to w starsze tytuły, ale ostatnio mnie naszla chec na feara czy HL2 bo jeszcze nie mialem okazji przejsc. Kompa podkręce zmienie grafe i bedzie sie dalo za mala kase pograc. A teraz inwestowanie w karty pod DX10 i tak jest wogole nie oplacalne... moim zdaniem lepiej co roku kupować cos co w danej chwili zapewnia wystarczającą wydajność i co roku zmieniac... mniej sie straci a bedzie się cały czas w miare na czasie. Chociaz pewnie za rok to juz bede już musial porzucic single core na korzyść czegos wielordzeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

mam tego pentium d 3.4ghz i z przesiadki z athlona 2.1ghz nie widze zadnej roznicy.. no, prawie zadnej. a x1600pro w sumie daje rade, ale bez rewelacji.NFS MW przeciez przechodzilem kilka razy na gf3titanium200:) teraz to i tak bez roznicy ile to kosztuje. przesiadasz sie do normalnego kraju to zarabiasz takie same ilosci, tylko w innej walucie, a ceny są te same :).. czyli tutaj mozna sobie poszalec ;)

 

kwestia oszczednosci nie gra wiekszej roli...

 

a żeby to inaczej zobrazować:

załóżmy:

w polsce zarabiasz 5zl na godzine... tutaj tez zarabiasz 5.. tylko funtow

w polsce paliwo stoi po 4zl.... tutaj niestety nie.. 1 funt... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...