Skocz do zawartości

[sztyca] amortyzowana SR Suntour NCX-D5


marcinSZ0

Rekomendowane odpowiedzi

napisz to tego sprzedawcy co ją sprzedaje (tadek30-chyba), i sie zapytaj.

ew. mozna wymienic sprezyne na twardsza.

Ogolnie mysle ze wytrzyma.

 

wg mnie to tylko nie potrzebne gramy bo wazy az 700g... czyli real bedzie kilkadziesiat wiecej a normalna i o polowe tansza to 300g. (np accent)

zastanow sie czy naprawdę jej potrzebujesz.

 

pozdro :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi bardziej na komforcie jazdy niz na wadze roweru,dlatego zdecydowałem sie na ta sztycę,

 

plecy mnie bola bardzo często ,a do tego wkurza mnie trzeszczenie mojej sztycy w rowerze gdy jadę po dziurach,mimo smarowania cały czas jest to samo,czuć ze 110kg na dziurach to jest troche za duzo dla sztywnej sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

 

jesli taak piszesz to.. mozna ja kupic. sprzedawca tadek30 jest ok i zawsze mozna cos wymenic jak sie zapsuje itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. a moze byc wymienil siodelko na jakies wygodniejsze? l;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem NCX-D3 (podobno to samo co D5, tylko z innych materiałów, trochę cięższa) to widziałem na allegro sprężynę do tej sztycy przeznaczoną właśnie dla bikerów ponad 100kg wagi. Ale kto to sprzedawał... :D

Oooo, nawet znalazłem: http://www.allegro.pl/item195147454_sprezy..._do_120kg_.html

zapytaj tylko sprzedawcę, czy do D5 też pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma tego suntora 2007 gdzie rozwiązali podobno problem łapania luzów, jak na razie jest ok, sztyca nie pęknie po 110kg tylko tam jest regulacja twardosci sprzezyny wiec moze byc dla ciebie za mieka, ale jexdzi sie super warta kazdych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...