Skocz do zawartości

[transport roweru]Kraków->Tylmanowa


Biera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

piątego czerwca z ekipą wybieram się właśnie do Tylmanowej. Pociągami dostajemy się do Krakowa a dalej ekipa jedzie PKSem na miejsce. Niestety - ja z rowerem muszę sobie jakoś inaczej poradzić. Ideałem byłaby możliwość wsadzenia roweru do tego pksu

niestety jeszcze nie wiem czy istnieje taka szansa (będę starał się do nich dzwonić - może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?)

Nie macie jakiegoś sposobu na dostanie się z rowerem na miejsce? Powoli zaczynam się niepokoić całym tym faktem. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i doświadczenia

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mieszkam jakieś 10km od Tylmanowej i często pokonuję trasę Kraków - Tylmanowa PKSem....

Z tego co już widziałem to PKS zabiera rower do "bagażnika" autobusu (wystarczy odkręcić chociaż przednie koło bo cały nie chce się zmieścić z tego co widziałem)

Jest tylko jeden problem - jeśli chcesz jechać o bardzo ruchliwej godzinie to może być z tym problem bo wtedy jest mniej miejsca i kierowcy nie chcą brać rowerów.... (często jeżdżę PKSem na tej trasie i posta tego piszę na podstawie tego co widziałem bo wiele, wiele razy ktoś pakował się z rowerkiem....)

 

Jeśli mogę zapytać - gdzie masz zamiar śmigać w okolicach Tylmanowej?? Może będę w stanie coś pomóc odnośnie trasy jeśli byłyby jakieś pytania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh chętnie nawet bym się umówił na śmiganko bo inaczej będę jeździł sam:) Dokładnego planu jeszcze nie mam. Marzył by mi się Turbacz ale nie wiem nawet jak tam jest daleko. Właściwie to wszystko sobie będę ustalał na miejscu pewnie dopiero.

odezwij się do mnie na gg (3567561) jak będziesz miał chwilkę

podbudowały mnie Twoje słowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...