Skocz do zawartości

[nowy dział] "ekstremalny"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Łażę sobie po forum i czytam posty, aż doszedłem do wniosku, że brakuje nam tematu traktującego tylko o jeździe ekstremalnej. Na forum szosowcy, x-countrowcy mieszają się z downhillowcami, freeridowcami i dirt jumperami i często ciężko mi znaleźć interesujący mnie temat (należę do tej drugiej grupy ;)). Myślę, że warto by stworzyć taki dział, gdzie wszyscy mogliby się 'pospotykać', a na razie po takie rzeczy muszę wędrować na inne fora (m. in. dh-zone.com, za którym nieszczególnie przepadam).

 

Kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sprawa była już poruszana... ja jestem na nie(argumentów można poszukać w starszych tematach) niedługo każdy styl jazdy będzie wymagał osobnego działu/forum. To forum chyba od zawsze(przynajmniej odkąd pamiętam kładło nacisk na(czyt. zrzeszało najwięcej ludu z) XC(stąd np napis na forumowej naklejce "XC Zone user")

 

im więcej się zrobi działów i poddziałów tym forum będzie mniej czytelne... a jak ktoś chce sobie poczytać o DH to zapraszam tutaj: http://www.dh-zone.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

nasze forum jest przy stronie XC zone i wiodącym tematem jest XC

 

mamy i tak rozbudowaną strukturę forum nie tylko rowerową ale i rozrywkową

 

propozycja była juz przerabiana, a ponieważ słynne w światku bikerów "niezdyscyplinowanie " typu dh zone przenikało na forum to dział został usunięty

 

pozdrówko wyjaśniające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...