Skocz do zawartości

[mapa] mapa rowerowa śląska i polski - dokładna - jaka?


tobek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprawdzając dzisiaj wszystkie akcesoria zabrakło mi właśnie mapy no i nie wiem jaką kupić :/ Potrzebuje mapy śląska dość dokładnej, ze ścieżkami rowerowymi wyznaczonymi no i mapy polski gdzie będzie w miarę dokładna no i łatwa w odczytaniu. Koszt na razie nie gra roli.

 

Pozdrawiam

 

Ps. I od razu uprzedzam że nie było takiego tematu jeszcze na forum i jedyny rozsądny dział do tego typu rzeczy jest tutaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mapa Śląska ma ci służyć do jazdy na co dzień w okolicach Mysłowic? Polecam więc mapę województwa Śląskiego, która jest do kupienia razem z przewodnikiem wyd. Compass (link). Dość dokładna i obejmuje również część woj. Małopolskiego, która wcina się w Śląskie (okolice Oświęcimia).

 

Co do mapy Polski to raczej nie znajdziesz nic ciekawego bo to za duży obszar, żeby go dokładnie odwzorować na jednym arkuszu, a jazdy z grubaśnym atlasem sobie nie wyobrażam. Jeżeli będziesz planował dłuższą wycieczkę w jakieś konkretne miejsce to wtedy dopiero kup mapę tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam tą mapę co Shogun, mam jeszcze w domu starsze wydanie mapy wydawnictwa Demart , okręg katowicki w skali 1:40 000- jest bardzo dokładna tylko po rozłożeniu to straszna płachta 120x90 cm i przez to trochę kłopotliwa na rowerze. Zdecydowanie najdokładniejsze są jednak mapy śląska w formie atlasu- mam taki jeden w samochodzie i jest aż za dokładny ale na rower to sie zupełnie nie nadaje- gabaryty i ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...