Skocz do zawartości

[biedrusko] wspólny wypad


lukas_t1

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z poprzednim moim tematem, czy są jacyś chętni na podbicie bierduska w najbliższym czasie?

 

w zasadzie to mi termin nie robi różnicy, najlepiej to jakiś dzień powszedni w godzinach południowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
śmigam z klubem we wtorki i czwartki około 17.30-19.00

i w soboty, niedziele o 10-13 :) różnie to bywa dokładnej godziny nie podam

a jeździmy na szosie :)

 

to chyba was kiedyś widziałem nawet;)

a powiedz, ile km robicie około? i jaka średnia;) ale chyba na moim sabotage'u to na szosę średnio;p

aaaa. jaki klub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klub to teoretycznie TARNOVIA ale praktycznie UKS BORANT :)

robimy tak koło 60km z różnymi średnimi :)

ale tak około 30-35km/h

a jeżeli chodzi o to czy na MTB-ku się utrzymasz to zależy :D

czasem się do nas ktoś podłączy na rowerze MTB ale to są cyborgi jak dla mnie :/

ps. niestety nie pamiętam cie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mieszkam w Biedrusku i niestety trenuję samotnie na nudnym poligonie chętnie zamienię mp3 na jakąś miłą facjatę z ktorą będzie mi się dobrze gadało a przy okazji będzie więcej motywacji do deptania ^_^ Wiadomo że co 2 rowery to nie 1 hehe tak więc jeśli ktoś wybiera się w okolice wygnajewa proszę o jakies info. Na pewno się pojawię HA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem "z klubem" znaczy się z jakim klubem?!?!? Tylko mi nie mów że szosowcy :) Jeśli męczysz się na "góralu" dotrzymam Ci towarystwa jutro o 17.30 jednak jeśli dusisz na szosie to zapomnij o mnie. Ja i szosa to 2 zupełnie rózne światy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...