Skocz do zawartości

[biedrusko] poligon


lukas_t1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiewiórko przepraszam <_< ale chodziło mi o to że zazwyczaj śmigam sam po poligonie. Ostatnia wycieczka po poligonie z Tobą była bardzo fajna, a na następnej zwiedzimy 2 kolejne wieże na poligonie i będzie więcej dróg czołgowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponujesz temat [śmiganie w dzień powszedni] ? ;)

nie, ale proponuje temat bez z góry ustalonego terminu

ehhh no kto może ten może....mnie się to udaje rzadko :) zazdroszcze

chętnie się zamienie, byleby nie być w środku okresu matur <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waćpan , to na co czekasz! <_< zakładaj (temat rzecz jasna) ;)

a nie wiem czy tak chetnie bys sie zamienił na to co ja mam, hehehhehehe

 

Dydym, spoko, ja tylko żartuję...

Przewodnikiem jestes po poligonie świetnym, juz Cie zresztą polecałam:)

I chetnie sie wybiore na dwie inne wieze gdzie bedzie mozna wlezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a jechaliście szosą cały czas czy terenem ?

Jeśli szosą to nic nie mogą wam zrobić bo dla rowerzystów jest pozwolenie od komendanta, a jeśli jechaliście terem, przez drogi czołgowe to wtedy mogą prosić o przepustkę. Mnie raz zatrzymał żołnierz na poligonie bo smigałem po drodze czołgowej, ale naściemniałem że ojciec wojskowy i mnie puścił :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coprawda mnie jeszcze nie ścigali nigdy, ale jak sie ktoś przypieprzy to powiem poprostu ze nie wiem ze tu jest poligon...moge im nawet pokazac conajmniej dwie drogi wjazdu na których nie ma absolutnie żadnej informacji iż wjezdzam na poligon także :022:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w sumie nie znam żadnej drogi na której JEST znak mówiący o tym iż to poligon... może tak dziwnie się poruszam;p albo nie patrzę na znaki..

a jechaliśmy jak zawsze czołgową, i przejechaliśmy koło takiej budki z "startem" dla czołgów;) się śmialiśmy, że wyścigi robią:)

i wtem słyszymy ujadnaie psów, patrzę a z owej budki wybiega wojskowy z owczarkami krzycząc "przepustkę proszę pokazać!!".

a ja na to "to to nie jest droga do tego pomnika W. Bogusławskiego?" :DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Biedrusku więc mam małe pojęcie o omawianym tutaj zagadnieniu :) Jadąc na poligon przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na maszt z "kulą" który umieszczony jest koło pływalni Jeżeli kula jest na dole znaczy że manewrów nie ma i z czystym sumieniem możemy sobie śmigać po całym poligonie. Jeżeli kula jest u góry znaczy że coś się dzieje. W takim wypadku bez ewentualnych problemów jeździć można tylko i wyłącznie po głównej drodze (tej asfaltowej) Jeżeli pojedziemy w teren i nas złapią faktycznie trzeba wymyślić jakąś bajkę :) Ogólnie na palcach 1 ręki można by policzyć dni w których przez poligon w ogóle nie można przejechać. Chyba tylko wtedy gdy szlabany są zamknięte HA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...