Skocz do zawartości

[sklepy] Olsztyn - Warmia i Mazury


Riqar

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie rabaty przy kupnie rowerów udało Wam się wynegocjować? U Deręgowskiego przy kwocie 2160zl, dawał mi 160 i to całkiem fajnie, ale rower przestał mi się podobać i zrezygnowałem. Na Lubelskiej i na Sikorskiego dają mi niestety marne 3 procent, gdy zapłacę gotówką, gdy kartą już jedynie 2. Udało się Wam wynegocjować więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jest jeszcze nowy sklep i serwis "Kolarzyk" na Likusach, ul. Wczasowa (koło pętli autobusowej na bałtyckiej).

Niestety jeszcze tam nie byłem, czy ktoś z Was odwiedził już nową miejscówkę ? warto się tam wybrać ?

 

Aktualnie muszę amorek wymienić na nowy (już kupiony),sam tego nie robiłem i wolę się nie podejmować. Oczywiście najbardziej bym się ucieszył gdyby mi to zrobili "od ręki" :icon_wink:

... więc mówicie Dręgowski ? Zna ktoś cenę takiej usługi ?

 

pS: u Ciućkowskiego też się zawiodłem, obsługiwał mnie sam "boss" i nie były to przyjemne zakupy. Niech ktoś rekinowi biznesu powie, że klient nie lubi być olewany, czułem się jakbym im tam przeszkadzał :angry2: . Kupowałem różne narzędzia za prawie 200 zł i wiem, że tam nie wrócę :down: . Moim zdaniem jedyne co za nimi przemawia to naprawdę duży wybór zarówno rowerów jak i części / akcesorii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę późno znalazłem ten wątek ale opisze swoje odczucia na dziś a raczej z przełomu października i listopada gdy mieszkałem 3 tyg w Olsztynie

Ciućkowski nie dość że drogo to i -10 za serwisanta który stwierdził na przeglądzie że mam rozciągnięty łańcuch (xtr po 7km) nie dość to nie potrafił znaleźć przyczyny luzów na ramie (jak się okazało po moim głębszym winku wystarczyło dokręcić śrubkę na wahaczu ) a ceny to już w ogóle kosmos 110zł za przegląd nie zmieniając nic w rowerku mimo wcześniejszego ustalenia 40zł jeśli nic nie będzie trzeba zmienić

Centrum Rowerowe na Jarotach ogólne inna bajka pełna kultura aż się chciało zajść chodź by nawet pogadać ceny normalne widać że chłopaki się starają. sporo rowerków mieli i nie widzieli problemu by coś zamówić

ale i tak nie ma jak samemu się znać i robić wszystko chodź wiadomo co jest nie tak i ile kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje odczucia na temat sklepów w Olsztynie które znam i odwiedzałem:

 

Lubelska

Duży wybór, aczkolwiek ceny :o za lampke Mactronic Pro SCREAM dałem 150zł, gdzie na allegro cena około 120-135zł. Częśto tam zakupów nie robię z powodu że sklep w takim miejscu i duże ceny i wkurza mnie jak wchodze do sklepu to pogaszone światła. :down:

Serwis - nigdy nie korzystałem.

 

ARPIS

Tutaj kupowałem swojego GIANT'a cena była 1899zł o ile dobrze pamiętam, wziąłem jeszcze zapięcie linke. Dali mi 5% rabatu. Ogólnie średni wybór rowerów i części. Z części to przeważnie nie mieli nigdy lampek do rowerów takich co chciałem i zapięć do rowerów, tak samo jak nie było na Lubelskiej.

Ceny przeciętne raczej.

Obsługa co do chłopaków nie mam zastrzeżeń, tylko raz jak kupowałem obejme sztycy to kobita tak mi zmierzyła suwmiarką rure że dała mi o ile dobrze pamiętam 0.3 mm za małą obejme i przy próbie założenia ja troche obdrapałem i nie fatygowałem się już do sklepu po pewnie by nie chcieli wymienić, wkur... się i poszło na darmo chyba 15zł :angry2: Kupiłem nową obejme już na Lubelskiej.

Serwis - o ile kiedyś widziałem że coś jeszcze robili, a teraz to mają pełno klientów i zaczynają odwalać kaszane, ledwo rower odebrałem z serwisu (59zł) to po może tygodniu stwierdziłem że mi coś tylne koło hamuje, oddałem znowu i powiedział po naprawie że przy piaście pod gumową uszczelke dostało się brudu i że to zaczęło hamować koło (40zł za naprawe) i ja chciałbym wiedzieć co oni robia w tym przegladzie, chyba tylko to co widać na oko czyli pewnie szczotka wytarcie syfu z łańcucha i piasty, nasmarowanie pewnie łańcucha i wyregulowanie hamulców i przerzutek, więcej nie dostrzegłem żeby było coś robione z rowerem <_< Na moje pytanie jak słabo działał mi amortyzator czy coś z nim robili to powiedział mi że tego amortyzatora się nie serwisuje że się z nim nic nie robi, że to niby taka konstrukcja. Do tego czekanie na rower ponad tydzień, za każdym razem :down: Cena chyba samego przegladu to jakoś 45zł

 

Deręgowski na Kołobrzeskiej

Wybór sprzętu i akcesoriów raczej skromny, ale myślę że pewnie nie było by problemu zamówić coś.

Ceny przeciętne raczej.

Obsługa Sprzedawca bardzo w porządku można normalnie pogadać :thumbsup:

Serwis Oddałem całkowicie rozregulowany rower po około 2-3 tygodniach po serwisie w ARPISie, sprawdził przy mnie zużycie łańcucha i powiedział już jest bardzo mocno zużyty i konieczne będzie też wymienienie tylnej kasety (ciekawe czy w Arpisie to sprawdzali). Rower do odbioru miałem chyba po 2 dniach. Wrażenie - amortyzator bardzo dobrze chodził raczej musieli coś robić, hamulce i przerzutki bardzo ładnie zrobione, do tego w różnych miejscach widziałem nałożony nowy smar - czego po Arpisie nawet nie było widać. Rower bardzo lekko chodził z wszystkich serwisów jak na razie to tutaj mi najlepiej zrobili :thumbsup: na pewno będę odwiedzał częściej :laugh: Serwis o ile dobrze pamiętam kosztował 50zł sama robicizna.

 

Centrum Rowerowe na Sikorskiego

Wybór rowerów i akcesoriów dosyć spory. Jakbym coś chciał to mogą zamówić.

Ceny raczej przeciętne.

Obsługa - wszystko bez problemu zawsze doradzili itd. :thumbsup:

Serwis - Nie korzystałem

 

Pracuję w MICHELINie i dają nam 8% rabatu za okazaniem przepustki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...