Skocz do zawartości

[sklepy] Olsztyn - Warmia i Mazury


Riqar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

u nas w olsztynie sa 3 sklepy ciuckowski, deregowski i w arpisie. opinie mozesz poczytac na www.bikeworld.pl. nie wiem czy one sa w 100 % prawda. Ja akurat rower kupilem u ciuckowskiego unibike evolution tylko on mial na stanie byl po 1349 zl, tyle co w katalogu, gotowka placilem to dali 42 zl opustu. Wszyscy mowia ze w arpisie dobrze i u deregoskiego - ale w tych sklepach to akurat polecaja to co maja na stanie sklepu, bo nie sa to duze sklepy. U ciuckowskiego to raczej na nic nie narzekalem, bylo w porzadku nie wiem czemu tak na niego jezdza, mam nadzieje ze nie zmienie zdania. w sensie sie okarze ze serwis chujowy i w ogole ;> i tez bede musial go obsmarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

u nas w olsztynie sa 3 sklepy ciuckowski, deregowski i w arpisie.

 

jest jeszcze na ul. Sikorskiego, naprzeciwko Real'a, na I pietrze w budynku komisu samochodowego.

Wielkoscia ciut wiekszy od arpisu.

 

ps. Sprzedajac akcesoria mogliby miec do nich zasilanie, bo do kurki wodnej postaraj sie kupic baterie LR1 ... w tym miescie .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

u nas w olsztynie sa 3 sklepy ciuckowski, deregowski i w arpisie. opinie mozesz poczytac na www.bikeworld.pl. nie wiem czy one sa w 100 % prawda. Ja akurat rower kupilem u ciuckowskiego unibike evolution tylko on mial na stanie byl po 1349 zl, tyle co w katalogu, gotowka placilem to dali 42 zl opustu. Wszyscy mowia ze w arpisie dobrze i u deregoskiego - ale w tych sklepach to akurat polecaja to co maja na stanie sklepu, bo nie sa to duze sklepy. U ciuckowskiego to raczej na nic nie narzekalem, bylo w porzadku nie wiem czemu tak na niego jezdza, mam nadzieje ze nie zmienie zdania. w sensie sie okarze ze serwis chujowy i w ogole ;> i tez bede musial go obsmarowac.

 

Wiesz co, o Ciućkowskim to lepiej nie wspominaj, czytałem te komentarze na bikeword i niestety ale są one w pełni uzasadnione. U niego niema jakiejś sensownej alternatywy na zadane pytania, skoro tego nie ma to koniec tematu. A jak o coś się zapytasz to da ci jedną rzecz i powie, że to jest dobre.Jak chcesz rady to niestety ale jej nie uzyskasz, a żeby sprzedawcy się tobą zainteresowali to trzeba mieć mega cierpliwość. Kolejny dowód na to że nie warto u niego kupować: kumpel kupił u niego rower, nie zna sie na rowerach bo nie musi, nie wskakiwał mu łańcuch (z tyłu) na zębatki odrazu tylko po jakimś czasie to pan C powiedział, że musi dłużej przytrzymać dźwignię to wtedy mu wejdzie na zębatkę. Rada śmiechu warta. Dawniej do niego jeździłem, z przyzwyczajenia i z niewiedzy (dotyczy sprzętu, teraz też mam małą wiedzę dotycząca sprzętu, itd ale o niebo większą, niż 2,3 lata temu). To samo zauważył mój brat, który bardziej obiektywnie patrzy na sklepy gdyż nie jest z Olsztyna i wpada tylko na parę dni w roku. Ja już do pana C. jeździć nie mam zamiaru bo nie chcę być traktowany jako ktoś kto tylko przeszkadza i któremu próbuje się wmówić, że jest głupiutkim człowieczkiem, który na temat rowerów nie ma kompletnie żadnego pojęcia. W tym roku będę kupował rower i na 110% tam nie zajadę. na razie z doświadczenia polecam Deręgowskiego, ma dobry serwis, jak mi rowerek zrobili to chodzi do dzisiaj, a było trochę przy nim roboty. Co do Arpisu to nie mam pojęcia więc się nie wypowiadam ale wydaje się że można u nich rowery kupować (ludzie go sobie chwalą). A ten przy realu jest sklepem młodym więc na opinie musi jeszcze popracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam sklep u Deręgowskiego, w ubiegłym roku kupiłem u nich rower i jestem bardzo zadowolony z obsługi, doradztwa , rabatu itp. Mam jednak uwagi co do ich serwisu, w grudniu zerwałem gwint z ośki piasty M475 (zbyt fizyczne kontrowanie konusów) i nie byli w stanie mi pomóc. W serwisie na ul. Sikorskiego trwało to 10' - mimo braku odpowiedniej ośki luzem, rozkompletowali piastę i po kłopocie. Na Sikorskiego reanimowałem też swojego holendra (Gazelle Sport Solide) i jestem z roboty zadowolony (wymiana tylnej piasty, szprychowanie przedniego koła, wymiana dętek, opon itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam Wszystkich! Co do sklepow rowerowych w naszym Olsztynie to w sumie wiele pozostaje do zyczenia. Spedzilam w nich dzisiaj prawie caly dzien w poszukiwaniu roweru dla dziecka. I nawet nie chce mi sie wspominac o sklepie na Lubelskiej. Wszedzie slychac ze to najwieksze centrum rowerowe ale obsluga szok. Nie wiem czy ktos tam zna sie na czesciach rowerowych a juz nie mowiac dalej. Juz w zeszlym roku mialam z tego sklepu niemile wrzenie poszukujac oski do Krossa a dzisiejsze wejscie tam utwierdzilo mnie jedynie w tym ze szkoda nog zeby wchodzic do tego sklepu. Jednak bardzo polecam sklep na Sikorskiego obok Reala. Obsluga super, wszystko zrobione na miejscu i nasz " maly rajdowiec zadowolony". Uwazam ze ten sklep jest warty polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciućkowski - poraszka masakra chłam i 0 profesjonalizmu!

wheeler - sklep jak sklep - bez rewelki

deręgowski - dobry solidny i rzetelny

Arpis - mój drugi dom... znam sprzedawców są super zawsze pomogą, serwis tez jest super nigdy na nich nie narzekałem

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UWAGA

sklep rowerowy Ciućkowski to sh*ttttttttttttt załatwili mi tak rower że nic nie chodziło!!!!

Po naprawie okazało się że:

1 mam luzy na kole, rozkładam i paterze a tam w zacisku podkładek brak(zgubili potem pow że nie było,więc jak by nie było ty by powiedzieli że nie ma i by dali coś)

2 powiedzieli że nie da się zrobić hamulców(avid bb5)a ja w domu usiadłem i chwila moment i zrobione aaaa i jeszcze pow ze w tych hamulcach nie da sie zrobić tak żeby dęba bik stawał

3SKANDAL nie potrafią wyregulawać tylniej przerzutki a kurrwweeaa przednią mi wymienili bo śrubki nie mogli włożyć bo nie było,twierdzili ze jakiś nit poszedł hahahah (w domu również to musiałem naprawiać)

4a zacisk na przednim kole (amor pike 409 u turn)założyli odwrotnie tak że nawet kombinerkami nie szło odkręcić;/

5teraz nie wiem kto odpowiada ze zgubienie pokrętła do u-turn czy oni czy harfa haryson we wrocławiu

6poobijana rama!!!

7nie potrafią założyć blokady amortyzatora żalll

8drogie części naciągają

9niedokręcone stery i korba(mało nie straciłem interesu)

no i to by było na tyle.Wydałem w sumnie 800zł w tym 150 za rozje***** bika

 

aa no i jeszcze wymiana części których nie potrzeba

 

szkoda ze ja akurat nie mogłem odebrać bika bo bym ich tam pozabijał

 

pozdrowienia i wyrazy współczucia dla kupujących w Ciućkowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż, widzę że nie ja jedyny przejechałem się na Ciućkowskim. Najdziwniejsze jest to, że wszyscy na niego narzekają a mimo to chłop ciągle prowadzi swój kramik z rowerami i co najdziwniejsze (nie wiem jak to zrobił) ale ma nawet certyfikaty producentów. Wychodzi z tego, że taki papierek może dostać każdy niezależnie od jakości usług jakie prowadzi.

 

Ja też tam kiedyś i kupowałem części i naprawiałem rower ale na szczęście zmądrzałem i od ponad 3 lat mnie tam nie było, a co najdziwniejsze w ogóle nie żałuję. Zamierzam tam pojechać i pośmiać się z cen i jakości obsługi ale jakoś nie chce mi się tam jechać :) .

 

Czyli wygląda, że dwa najlepsze sklepy w Olsztynie to Arpis i Deręgowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No to nieźle po Ciućkowskim jedziecie. Ja też u niego szukałem roweru i polecił mi nawet nawet spoko modelik- Meridę coś tam coś tam. Akurat w tym samym czasie jak u niego byłem to koleś wymieniał sobie ramę w rowerze- zrobili mu to na poczekaniu, na moich oczach. Ale fakt faktem, że jak załóżmy spytałem czy ma polskiego Arkusa Stardusta to on powiedział, że gdyby ten rower zasługiwał na to, żeby u niego w sklepie być- to by nim handlował. Ale na pytania dlaczego tak uważa to już nie odpowiedział.

Poza tym on przygotowywał jakiegoś kolarza do Tour de Pologne czy jakiegoś innego ważnego wyścigu- to o czymś chyba świadczy. Nie to że bym go bronił, nie znam go, ale on sam był kolarzem...

W każdym bądź razie po wyjściu z jego salonu pomyślałem sobie, że jak ma facet pojęcie o rowerach to będę robił u niego zakupy. Po tym co piszecie to będzie on alternatywą dla innych sklepów :P

 

No dobra, a co powiecie mi o Deręgowskim? Dobry ma sklep? Serwis? Można mu zostawić rower i nie bać się o jego późniejszą przydatność?

To samo pytanie o salon Wheeler'a (nawet nie wiedziałem, że nad Autohandlem jest serwis rowerowy, a mieszkam na Jarotach ;) ) .

 

Pozdro

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja osobiście jestem pod wrażeniem Jacka Deręgowskiego. Człowiek bardzo pomocny, przyjechał do sklepu w niedzielę specjalnie dla nas, ponieważ mogliśmy być w Olsztynie tylko wtedy. Przygotował świetną ofertę rabatową przy zakupie 2 rowerów, sprowadził błyskawicznie zamawiany sprzęt. Z uśmiechem na twarzy znosił "objeżdzanie" chyba 6 różnych rowerów. Co więcej, sam zachęcał do kolejnych jazd próbnych i dopasowania roweru do potrzeb. Nie tylko "proszę stanąć nad ramą", jazda próbna jest konieczna (teren przy sklepie idealny na próbną przejażdżkę). Widać, że człowiek lubiący sport i na nim się znający. Specjalnie przyjechałem do niego na zakupy z Gdańska i się nie rozczarowałem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Siemano...Jak kupiłem swój sprzęt u Ciućkowskiego, naprawdę jestem zadowolony. Kupiłem Gianta Terrago. Miła obsługa, w sumie goście mają już spore doswiadczenie, więc wiedzą co robią a kolesie na serwisie też mają mega wiedzę o sprzęcie. Cenki tez maja ruchome, dostałem rabat i licznik mi jeszcze dorzucili!! :-) Śmigam na tym sprzęcie całkiem sporo, bo mam już ponad 2 tys km. Na przegląd gwarancyjny pojawiłem się po 5 miesiącach i nie robili żadnych problemów...Uważam ze jest to sklep w którym jest największy wybór w województwie sprzętu rowerowego i nie wciskają byle czego (jak na Sikorskiego chcieli mi wcisnąć SCOTT z mega ceną i marnym osprzętem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciućkowskiego (ul. Lubelska) jest sporo, trochę mniej w Centrum Rowerowym na sikorskiego.

W centrum rowerowym jak dobrze zagadasz to dadzą całkiem duży rabat, zresztą u Ciućkowskiego również.

A u Deręgowskiego rzeczywiście miła obsługa, ale jak byłem 2 tyg. temu to nie mieli prawie nic z części i akcesorii rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sikorskiego - Centrum - odkąd powiększyli sklep jest rewelacyjnie - miła obsługa, można potargować - dobrze ! i porozmawiać ze sprzedawcami i serwisantami

Deręgowski - sklep chyba głównie narciarski i troszkę snobistyczny - o moim Kellys exquisite dsc powiedzieli ze tyle pieniędzy lepiej było wydać na dobry rower... a to dla mnie brak szacunku dla klienta nawet gdyby to była prawda ( a nie jest :))

Arpis - rodzinna atmosfera ;) a najważniejsze ze te trzy sklepy współpracują ze sobą - jak nie mają dzwonią do siebie polecają !!!

 

Lubelska - bez komentarza

 

Przem

 

 

 

Lubelska

 

U Ciućkowskiego (ul. Lubelska) jest sporo, trochę mniej w Centrum Rowerowym na sikorskiego.

W centrum rowerowym jak dobrze zagadasz to dadzą całkiem duży rabat, zresztą u Ciućkowskiego również.

A u Deręgowskiego rzeczywiście miła obsługa, ale jak byłem 2 tyg. temu to nie mieli prawie nic z części i akcesorii rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tak się zastanawiam, czy są tu jacyś użytkownicy mieszkający w Olsztynie lub w okolicach i co myślą o naszych "rodzimych" sklepach. Zakładam, że parę osób z krainy lasów i jezior na pojawia się forum ;)

Witam jestem z Mławy. W zeszłym roku w Olsztynie u pana Ciućkowskiego zakupiłem Meridę. Po okresie około dwóch miesięcy użytkowania zaczął szwankować mi przedni amortyzator. Rower oddałem na gwarancję gdzie odesłali go do producenta. Nie byłem zadowolony z naprawy. Zaproponowałem P. Ciućkowskiemu wymianę na inny rower. Nie robił żadnych problemów. Za dwumiesięczny okres użytkowania odliczył (z tego co pamiętam) 100 zł. po czym wymieniłem rower na wybrany przez siebie model innej marki (CUBE). Uważam że jego podejście do tej sytuacji było jak najbardziej prawidłowe. Po kilku tygodniach szukając roweru dla swojej żony również zakupiłem go w tym sklepie z rabatem. Osobiście do właściciela sklepu jak i obsługi nie mam żadnych negatywnych uwag. Po zatym gdzie w najbliższej okolicy znajdziecie sklep z tak ogromnym wyborem rowerów. Polecam i oceniam sklep jako bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...