Skocz do zawartości

[Testy gimnazjalne] Jak wam wypadły?


homik

Rekomendowane odpowiedzi

Ehm... Przyklady trzeba bylo podac ;]Jeden z arkusza i jeden z literatury i/lub sztuki

no tak, bo jeden przykład miałeś w teście i nie musiałeś szperać po głowie ;p

ze sztuki podałem przykład malowideł michała anioła :P

 

edit: mam 19/20 z zamknietych \o/

błąd - łazienki angielsko-FRANCUSKIE a nie angielsko-niemieckie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia powiem wam, ze.. nie warto sobie wiele (tylko to co najwazniejsze czyli zawsze i wszedzie potrzebne podstawowe wzory) bo sa banalne testy a nie dla tych wybitnych gdzie sa potrzebne zadniej uzywane wzory (pisalem w tamtym roku te testy) a tym bardziej nie liczcie sobie punktów wg odpowiedzi. W tamtym roku jesli dobrze pamietam naliczylem 33 chyba a mialem 41 ;]

 

Powodzenia jutro chlopaki i dziewczeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem test humanistyczny... zrobiłem tylko zamkniete, tak przy włączonym winampie na pełnym luzie... 20/20.

Jak by nie było... coś przez te lata w liceum sie nauczyłem, trafiłem do jednego z najlepszych liceów na Śląsku [ale zaszpanowałem :D].

Jesli test był był prosty to wiele osób osiągnie wysokie wyniki, zatem podniosą się progi, wiec na jedno wyjdzie. Każdy rocznik rządzi się swoimi własnymi prawami :).

Wiec moje 87 nie może być porównywane z 99 z tego lub załóżmy 70 z zeszłorocznego (nie wiem jak wyglądał test, czysta hipoteza).

Wynik bliski setki i tak zawsze będzie maksem, wiec nikt wiecej z testu mieć nie będzie... dlatego moim zdaniem, im trudniejszy test tym lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raz na maturze były przecieki, i to dużo większe.

I nie zwalajmy tutaj na Polskę, bo to wina egzaminatorów, że nie dopilnowali.

Swoją drogą - ciekawy jestem jaki odsetek gimnazjalistów w ogóle wiedziało o tej sprawie.

Ja się dowiedziałem po egzaminie ;p

nie więcej niż 1-1,5% znało treść zadania więc nie da się teraz znaleźć winnego.

Było minęło, nie zamierzam pisać testu w terminie poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...