Skocz do zawartości

[przerzutki] po amatorskiej regulacji


slawas2001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, regulowałem samemu przerzutki w półrocznym authorze stratosie,

 

...efekt jest taki że kiedy wrzuce tarcze przeciwstawne po maksymalnym skosie to łańcuch mi obciera troche na przedniej i coś nie mogę tego obcierania wyeliminować,inna sprawa że linka jest troche mocno naciągnięta - czy tak może zostać?

 

a tak na marginesie chciałem jeszcze zapytać czy terkotanie łancucha gdzieś chyba na kółeczkach przerzutki to z czego może wynikać, jutro sprawdze czy to przypadkiem z niedosmarowania-łancucha oczywiscie...

 

pozdrawiam

slawas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terkotanie możę być faktycznie winą łancucha ale takżę zbyt dużego skosu.

Wątpie żebyś wyregulował przednią przerzutke tak żęby nie obcierała na skrajnych położeniach. Pozatym takich biegów i tak sie nie stosuje ze względu na duży skos łancucha.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co regulowałeś:P

 

musiałem troche poprawić tylne bo nie do końca łapały, i jak już się wziąłem za kręcenie śrubkami....ehh a wystarczyło lekko podciągnąć przy klamce....skonczyło się na 3godzinnym mieszaniu to w lewą to w prawą aż w końcu zakumałem co do czego...kij z tylnymi, ale z przednimi to była przeprawa podchodziłem chyba z 10 razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...