Skocz do zawartości

[wycieczka]Do Ińska, w jakąś niedziele


krawiec91

Rekomendowane odpowiedzi

Zaświtał mi ostatnio w głowie pomysł wycieczki do Ińska, taka mała wioska nad fajnym jeziorem. Jedziemy okolo 80km (86 dokladnie ode mnie z domu :P), w Ińsku jemy jakiś obiad, rybka czy coś, dla twardzieli kąpiel z jeziorze :P, posiedzimy sobie, odpoczniemy i z powrotem. Trasa to dosc przyjemna szosa, sa tylko dwa odcinki o troche większym nateżęniu (poznańska i jeszcze jeden inny kawałek), razem może z 10km.

Zapraszam wszystkich chetnych do pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, średnią 24km/h powinienem utrzymać. Nie mam funkcji średniej prędkości na liczniku więc nie mam wyczucia w tych sprawach, ale spróbuję utrzymać tempo, a jak nie dam rady to po prostu dojadę później, albo zawrócę i problem z głowy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD razu powrót. Thomash z tym tempem to tak nie szalej nie wszyscy są takimi wymiataczami jak ty :PP Tempo dostosujemy do najsłabszego (obym to nie był ja :P) i będzie dobrze <_<, myślę ze średnia 24 jest spokojnie do zrobienia ;)

 

Spraw sobie SPD to na pewno tempo będzie równe :P

 

Na dzień dzisiejszy też pisze się a na kiedy to zalezy bo są podzielone zdania...

Najlepiej o tempie nie mówić , bo niektórzy się przestraszą...

Trzeba wsiadać i jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczecin - kołbaskowo - tantow - penkun (nad jezioro) - krackow - grambow - szczecin

popatrzcie sobie na google maps

 

połowę z tego jechałem, a druga połowa jest mniej więcej tak samo prosta jak pierwsza, więc nie powinniśmy się zgubić

 

trasa ma 80 - 100 km (wg mnie - z mapy wywnioskowałem)

 

start 10:00 - 12:00, ja wolę 12 (piszcie co Wam odpowiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...