Skocz do zawartości

[sklepy] rowerowe 3 miasto


jerry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zadzwonić i się spytać. Ja już się naciąłem szukając Krossa, gdy odwiedziłem Bugę. Powiedziano mi, że od 2 lat proszą o usunięcie ich adresu ze strony producenta, ale do tej pory bez sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o sklep/serwis Alter - w Sopocie, na Dworcowej to dopisuję się do wszystkich pozytywów napisanych tu już wcześniej. Extra sprawa, szybko, sprawnie, sympatycznie i nie drogo. Od dłuższego czasu zajmują się moimi rowerami i zawsze jest jak najbardziej OK. Polecam z czystym sumieniem thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w trójmieście najlepiej kupić Krossa Levela A6 disc model z roku 2011? Sam będę tak na początku maja jeden dzień i planuję wyszukać oraz kupić( o ile cena będzie poniżej 2400-2500zł) ten rowerek. Doradźcie mi, gdzie najlepiej i najtaniej? Zależy mi też, aby w razie problemów nie było kłopotów z reklamacją.

 

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Gdzie dokładnie jest sklep "Wysepka" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Gdzie dokładnie jest sklep "Wysepka" ?

Wychodzisz z galerii bałtyckiej i przechodzisz przez przejście w kierunku Słowackiego za torami w lewo, na końcu budynku jest wejście. Można też wejść przez sklep Scott-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysepka

 

Niedawno oglądałem tam A6tki, ale nie jestem pewien, czy to był model z 2011. Co do cen musisz się potargować, Wysepka najtańsza nie jest, szczególnie jesli chodzi o części i akcesoria.

 

Walter, to nie jest sklep Scotta, tylko nowa część Wysepki, którą dorobiono rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wejść przez sklep Scott-a.

:icon_wink: No to się źle zrozumieliśmy.

 

 

logo_trojmiasto.gif?17705

Bikers World to nowe, przyjazne rowerzystom miejsce na mapie Trójmiasta. Położenie salonu przy głównej ścieżce rowerowej łączącej centrum Gdańska z pasem nadmorskim to wprost wymarzona lokalizacja. Salon rowerowy jest rozszerzeniem dotychczasowej działalności firmy związanej z jednośladami KTM. Oprócz szerokiej gamy rowerów i akcesoriów renomowanych marek: Wheeler, Kross, Maxim, Medano, Electra, Scott, Sigma Sport, firma oferuje również profesjonalny i serwis.

 

 

Wszystkie usługi serwisowe wykonywane są nowymi narzędziami firm SuperB i Park Tool. Pracownicy Bikers World to doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, których mottem jest najwyższa jakość obsługi i zadowolenie klientów.

 

Na powierzchni kilkuset metrów salon prezentuje wyłącznie wysokiej jakości produkty. Do dyspozycji klientów przeznaczone są wygodne poczekalnie, dwie przymierzalnie i toaleta. Przed salonem znajduje się duży, monitorowany parking oraz kompresor do pompowania kół.

 

Był tam ktoś, jakies opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Możesz jeszcze zajechać do serwisu na tyłach bacówki/chilly willy przy ścieżce nadmorskiej. Mają otwarte cały tydzień i całkiem nienajgorszy wybór opon, wiele osób u nich wymienia, jak złapią kapcia podczas wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mody otworzyły temat, trzeba pisać :)

 

Buga się wyremontowała i rozrosła lekko na pietrze. Teraz część korytarz od strony rowerów przeznaczona jest na ciuchy. Można wejść i pomacać. Dzięki temu przybyło też z pół m2 przy wejściu do rowerów.

 

Wysepka też mocno się remontuje od jesieni. W grudniu "do lady" wchodziło się przez zaplecze i serwis. Nie było mnie tam dawno, ale chyba powinni mieć już wszystko na gotowca, wszak zaraz początek sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie killer gdzie się da najlepiej targować??:D W wysepce byłem to o rabatach szef nie specjalnie chciał gadać:D Co do sklepu koło dworca we Wrzeszczu to mam mieszane odczucia jakoś tam dziwnie, jak powiedziałem jaki chcę rower to pan pokazał mi jeden i gadał tylko do ludzi którzy już byli zdecydowani:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie mogę wydać na rower 2000 tysiące mam świadomość, że szału nie ma:D jadnak kiedy porównuje ceny z netu do tych cen które są w sklepach to czasami przy tej kwocie jest 300 zł różnicy.

jak pisał SilverXC mozesz uderzyc do Lewickiego na ul. Do studzienki tylko pewnie zaproponuję Ci rame accent co jej nie skresla bo na el Norte zacvzynałem smigac i nabiłem prawie 5000 jak ją sprzedałem. Nie wiem jak cenowo teraz wzgldaja ale mozesz ponegocjowac i na pewno zlzoza Ci lepszy rower niz kupiony w sklepie. Chyba ze kupisy jaks model z 2009, 2010-11 roku to moze byc z super osprzetem i porzadna rama i amorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sklepów puki co najlepsze co mogę dostać w tej cenie to level a6 na v brakeach i jest jednym z faworytów ma tylko jedną wadę nie specjalnie mi się podoba:D

nie myslales o jakims uzywanym MTB można czasem mega sprzęt wychaczyc:)

 

http://allegro.pl/triumph-performer-na-pelnym-xt-tarcz-hydraulika-i2153287194.html

http://allegro.pl/rower-kona-gwarancja-dowod-zakupu-itp-i2155304572.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...