Skocz do zawartości

[sklepy] rowerowe 3 miasto


jerry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej się do tego przymierzam tym bardziej skłaniam się do sklepu internetowego:D Z używki nie bedę zadowolony chyba żeby naprawdę coś super wyhaczyć ale w sumie nie wiem jak:D

ile masz wzrostu i waga moze cos łatwiej bedxie mi w uzywany wcelowac.

http://allegro.pl/cube-acid-2010-i2150582413.html

 

jakm się obawiasz to tu "pewniejsze" ogłoszenie z rwm.org. http://rwm.org.pl/sprzedam-rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na znizki w Wysepce nie licz. Kupiłem tam znajomym kilka rowerów, ostatnio w połowie września (czyli w polskich warunkach po sezonie) crossa dla za troszkę ponad 2k i jedyne co się dało wyrwać to zwykła nóżka za 20zł. A ceny mają wybitnie katalogowe. Jakiekolwiek większe ustalenia tylko z szefem, który przeważnie jest na nie. Schodza tylko z rowerów, których chcą się pozbyć. Dodatkowo od dawna mam zastrzeżenia do chłopaków, którzy rowery sprzedają, bo albo wygadują głupoty, albo wmawiają ludziom, że na sprzęcie ponizej 6k to w ogóle nie da się nigdzie jeździć.

 

U Lewickiego można złożyć dobry rower w dobrej cenie, bez oszczędzania na mało widocznych podzespołach jak suport, piasty czy obręcze(przez co może wydawać się droższy, bo np. ma gorszą przerzutkę niż "markowy" w tej samej cenie), ale trzeba wiedzieć po co konkretnie się idzie, bo rozmowa wstępna bywa trudna (szczególnie z "czarnym"). No i Lewicki jedzie tylko na kilku markach, ramy ograniczył do Accenta (kiedyś miał też Meridy), próżno szukać hampli Tektro czy Avida albo przerzutek SRAMa. Komponenty głównie Accenta.Taka specyfika. Za 2k powinieneś tam dostać rowerek na pełnym nowym Alivio, ramie El Nino i może z jakimś tańszym, jednokomorowym amorem powietrznym. Trochę minie, zanim coś takiego zajeździsz.

 

 

Opcja trzecia to Buga i Pan Tomek (zasłużył na pisanie z wielkiej litery;) omijaj serwisanta i innych sprzedawców) i starsze roczniki Centuriona. Widziałem ostatnio, że mają jeszcze pojedyńcze sztuki z 2010 na przecenach, idź obejżyj, przymierz się. Bardzo fajne i wyważone konstrukcje, ramki robi im Merida (jest udziałowcem w Centurionie). Moje dziewczę śmiga na ich sprzęcie od 2 lat i jedyne co mi po głowie chodzi, to ewentualna wymiana amora na powietrzny. Poza tym bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten tańszy powietrzny amor to jaki bo się nie orientuję :D i hamulce v brake? w tej cenie? (Lewicki jawi mi się jako dobra opcja).

mojemu bratu Lewicki złożył na ramie Accent Tormenta, tył XT przód XT korba Deore Hell.II 175. hamulce V-B Deore klamomanetki Deore kierownica zoom mostek zoom, pedały welligo kaseta deore łancuch HG73 itp.za 21oo lub mniej ale nie wiecej niż 2100.Pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba tam iść osobiście czy można coś mailowo ustalić wstępnie?? bo w tygodniu mam robotę i nie dam radę :P

zadzwoń pogadaj przez telefon juz coś ustalisz, powiedzą Ci jakie mają ramy itp. jaki amor Ci wrzucą ja zaczynałem od XCR 100 LO, z blok0ada

 

ramki http://allegro.pl/accent-tormenta-rama-mtb-19-niebieska-1738g-i2096030247.html

http://allegro.pl/accent-tormenta-rama-mtb-17-czarna-1689g-i2165905107.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłem mają otwarte do 19 może dam rade do nich zajść :D

 

uważacie że argument iż będę u nich serwisował rower jest ważny?? :D

ja serwisowałem po miesiącu od złożenia pózniej po roku możesz powiedziec ze bedziesz serwisował i zaopatrywał sie w komponenty jak bedziesz wymieniał, ja składałem swój rower 3 marca 2008 roku, jakos nie cały tydzien pózniej w sezonie troche bedzie wiecej chetnych wiec decyduj się teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, pytaj o Raidona w wersji z blokadą, Epicony moga być poza zasięgiem, chyba że tańsze wersje bez blokady, ale będzie cię bujać na płaskim. Odpuśc tarcze, zbędny ciężar i koszty i trzeba o nie dbać, aby hamowały tak, jak powinny. Bez odpowiedniego seriwsu pierwsze lepsze v'ki ze średniej półki je pobiją. Na telefon cięzko się z Lewickimi gada, bo przeważnie są zarobieni. Najlepiej podejść osobiście. Co do osprzętu, proś o Alivio z 2011 (3x9 - takie nowsze Deore, dobrze by było, gdyby manetki i klamki hamulca były osobno), z wyjątkiem korby (Deore jest już w systemie Hollowtech, Alivio dalej na octalink/kwadrat - wyższa masa), piasty jeden pies czy Alivio czy Deore, jedne i drugie pojeżdżą spokojnie, zwróć uwagę na obręcze i szprychy. Dobrze by było, aby komplet kół, bez zacisków, ważył mniej niż 2000g (ten element najmocniej przekłada się na jazdę) - tu niestety będziesz musiał sam w necie poszukać opcji, które ci zaproponowali i sobie przeliczyć. Mostki, kierownice, sztyce itd. bierz te, które ci anatomicznie podpasują. Te elementy się później najłatwiej wymienia.

Serwis nie jest u Lewickiego argumentem, w cenie roweru masz kompletny po "dotarciu" po 100km i czasem jeszcze roczny (mój współlokator wyrwał opcję z dwoma). Najlepiej powiedzieć z góry czego oczekujesz i w jakiej kwocie mają się zmieścić, coś wykombinują. I nie odkładaj wizyty, wiosnę można poznać po tym, że Lewicki ma otawrte do 21 i obaj panowie nie mają czasu z klientem pogadać :)

Powodzenia i daj znać co wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj,

jest taki sklep na razie internetowy http://emtebe.pl/ , skontaktuj się z Michałem, też składa rowery i to nie tylko te wysoko budżetowe, a na lepsze ceny na poszczególne części też możesz liczyć, rowery to jego pasja, na pewno cie nie będzie ściemniał. Jeżeli się dogadasz na pewno nie będziesz żałował, osobiście uważam że to w 3city najlepszy mechanik. W tym tygodniu wraca z Chorwacji także możesz atakować.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jedne i drugie dostaniecie w mkbike'u, ale ilością asortymentu na półkach nie grzeszą, więc warto zadzwonić i się spytać, czy te konkretne modele mają w Gdańsku. trochę butów ma buga i jakieś spece tam kiedyś mierzyłem, ale ceny lekko z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...