Skocz do zawartości

Poison Light Frame Club


Toosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam użytkowników.

Jestem w "klubie" od 2007 roku kiedy Poison Zyankali trafił w moje łapska. Niestety dotarł do swojego kresu. Rama po 4 latach jeżdżenia pękła. Mówi się trudno, długo była ze mną i sporo przeszła.

Dla zainteresowanych strzeliła rura podsiodłowa tuż nad spawem z suportem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam trucicieli;)

Mam w tym tygodniu otrzymać moją truciznę i już się nie mogę doczekać :)

Zamówiłem przez bike-arena i jeśli chodzi o obsługę to jestem zadowolony. (piszę, bo może coś się zmieniło-na lepsze:)

 

Trochę się zmartwiłem czytając Wasze posty np pękania ram, mam nadzieję, że to tylko przykre wyjątki..? Czy np innych firm to nie dotyczy, czy też jest tak, że poisony częściej pękają od innych?

Pytam bo słyszałem, że wszystkie ramy są teraz made in china i tylko składa/maluje się je w danym kraju co wystarcza do przyklejenia naklejki MADE IN...

 

Pozdr

gjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja fakt faktem mogę powiedzieć że Poison ma super ofertę gwarancyjną. Wystarczy popatrzeć na stronę. Teraz jest tak że jeśli pęknie rama to raczej nie ma problemów z gwarancją, co więcej mają program "crash replacement" - oddając im uszkodzoną ramę dostaje się rabat na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Muszę poczytać o tym programie, to może ja bym im swojego Zyankali oddał. Musieliby mi dać naprawdę niezły rabat, to bym sobie mescalina kupił :D

 

edit

Widzę, że się pozmieniało i teraz jest Graphene, z ceną powalającą na kolana, ale wagą również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem zmieniło się - na plus - kontakt jest bardzo dobry a co do haków... to w moim jest lekko skrzywiony. Ja tam wolę wymieniać częściej hak niż ramę ;-)

 

A tak przy okazji to zastanawiam się teraz nad kupnem karbonowej ramy szosowej Oxygen...martwi mnie jednak rosnący kurs euro :-(

No i nie wiem czy to będzie dobra decyzja. No niby jestem zadowolony z obecnych 3 ram Poisona które mam, ale z karbonem bywa różnie. Pociesza mnie jednak fakt że mają dobry system gwarancyjny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Kontakt jest rzeczywiście niezły. Niestety w dalszym ciągu pomyłki im się zdarzają. Kupiłem u nich SID'a i dostałem manetkę blokady skoku od SR suntour'a :D

 

Rzeczywiście u nich jest jakaś zniżka jak Ci rama Poisona pęknie? Coś mi się gdzieś tak o uszy obiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: jakiś czas temu pojawił się na stronie Poison Bikes program "crash replacement" obecne ramy są objęte takim programem, ale nie wiem jak jest z ramami które były kupione zanim pojawiło się coś takiego. Trzeba by napisać do Bike Arena i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

no i bike-arena rozwiązała problem. Przyszły adaptery rowerek teraz stoi gotowy do jazdy. Czysty i pachnący!

Waga z pedałkami pdm-540 i jakimiś zoomowskimi rogami wynosi 11kg (wg wagi łazienkowej z dokładnością do +/-100g)

Muszę tylko teraz odrestaurować mój poprzedni wynalazek żeby pięknego poisona nie katować zimną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Was

Pytanie apropo ramki czy te wszystkie opinie odnośnie skopanej geometrii w poisonach są prawdziwe?

Czym się różni poison zyankali od ethanola?

Rozmyślam między http://www.bike-arena.pl/index.php?p2601,poison-zyankali-czerwona-biale-logo-50-cm-wklad-suportu

a tym http://www.bike-arena.pl/index.php?p2380,poison-ethanol-czerwony-48cm-dostepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...