pdz Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Hej Używam SH-XC701, kupione w 2019 roku, wygodne, trwałe (jeżdżone wiosna, lato i jesień) ale już się kończą. Zastanawiam się czy zamiast droższych SH-XC703 nie kupić SH-XC503. Czy ma ktoś porównanie zapięcia na 2 BOA w 703 ( tutaj wiem czego się spodziewać, to pewnie model 701 + kosmetyka) vs 1 BOA w 503 , którego nie znam ani butów na 1 BOA. Cytuj
kolarzjedrek Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Lepiej bierz 2 x BOA, nie ma co oszczędzać. Z mojego doświadczenia tez się połasiłem na 1Boa i żałuję do tej pory but nie leży na stopie tak jak powinien (po dłuższej jeździe czuje ze but się mega luźny robi). Cytuj
vincek Napisano 45 minut temu Napisano 45 minut temu Mam xc503, są spoko i sobie chwalę. Jednak jakbym się cofnął w czasie przed zakupem, to bym brał 2xBOA Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.