Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam

Zastanawiam się na siodłem Wittkop zakładając że do jazdy po mieście się nada. Jeszcze sprawdzę ale musze na jakieś się zdecydować.

Myśle o wens 2.1, medicus pro 6.1 i standardowym twin 1. Wszystkie są na szumgum.

Wens chyba jako jedyne nie ma amortyzacji z tyłu na prętach bo tak to różnic dużych pomiędzy tymi siodłami nie ma. Na wielu stronach ich opis jest identyczny.

A więc chciałem się zapytać czym się różnią, może ktoś ma inne niż najpopularniejszy twin.

Dziękuję

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...