PawelN83 Napisano 22 Maja Napisano 22 Maja Witam Zastanawiam się na siodłem Wittkop zakładając że do jazdy po mieście się nada. Jeszcze sprawdzę ale musze na jakieś się zdecydować. Myśle o wens 2.1, medicus pro 6.1 i standardowym twin 1. Wszystkie są na szumgum. Wens chyba jako jedyne nie ma amortyzacji z tyłu na prętach bo tak to różnic dużych pomiędzy tymi siodłami nie ma. Na wielu stronach ich opis jest identyczny. A więc chciałem się zapytać czym się różnią, może ktoś ma inne niż najpopularniejszy twin. Dziękuję
Mod Team sznib Napisano Środa o 19:35 Mod Team Napisano Środa o 19:35 Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
Rekomendowane odpowiedzi