Skocz do zawartości

[weekend] kto chętny na pojeżdżenie w okol. Poznania?


aldona

Rekomendowane odpowiedzi

czas chyba by się zmówić na weekend?

o ile ktoś ma czas i ochotę;)

planujemy z aldona pojezdzic w sobote i w niedziele...w sobote jak zwykle chyba (czyli z definicji wycieczki - ponizej 70 km to nie wycieczka;)

a w niedziele prawdopodobnie bardziej lajtowo niz w sobote z różnych przyczyn (któż to jednak wie jak to ostatecznie wypadnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie bardzo chetnie podczepiła a propos Twojego, Jędrek, poprzedniego postu - do Cyklistów

Tylko nie wiem gdzie ani skąd ani o której jadą:rolleyes:

problem jedynie w tym, że zamierzamy spedzic dosc intensywnie noc z soboty na niedziele (jest noc muzeów, bedziemy miały goscia i chcemy z nim połazic troche)

co do soboty - Aldonka wymysla trase z tego co wiem (ale nie wiem czy Ty mozesz w sobote...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo ;)

 

zgodnie z obietnicą :)

w sobotę proponuję przejażdżkę szlakiem rowerowym do Obornik. wstępnie planowany powrót -skrajem Puszczy Zielonki.

 

sugerowane miejsce zbiórki: Pętla pestki na Sobieskiego godz. 10:55. leniwie troszkę :) a co!

do zobaczenia, mam nadzieję!

 

 

niedziela - dokąd jadą cykliści? drakońskie ;) godziny wyjazdu nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: My w sobotę jedziemy w tą samą stronę, też do Obornik terenem, kręcimy tylko pętlę w drugim kierunku :) Może połączyć siły?

 

Wszelkie szczegóły na stronce http://www.cyklista.org/

 

Będzie jeszcze rajd niedzielny, krótszy i bardziej leserski (chcociaż ten sobotni też jest raczej lekki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof-dzięki za zaproszenie! noi wreszcie kiedyś razem się musimy dokądś wybrać :) w tą sobotę jednak zbiórka o 9:00 dla mnie nierealna ;) najpewniej-do zobaczenia na trasie - po rowerach nas poznacie :]

 

jeżeli chodzi o niedziele-kto wie, kto wie-może się uda z cyklistami pojechać :) -tylko więcej szczegółów poproszę! /na podlinkowanej stronie tylko sobota :(/

 

Klosiu-mam nadzieję, że żar z nieba się będzie lał? weź poprawkę na meteorologów ;)

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w WPN byłysmy tyle razy...ale ja bym była za tym by nie marudzic i pojechac wreszcie raz wspólnie. Nie wiem co Aldonka na to:)

Nie obawiamy sie scigania aż tak bardzo:)

WPN tak czy owak jest zawsze fajna propozycją, ile razy by się tam nie było:)

Damy znać! Jędrek, Kryniu- koniecznie musimy sie już zobaczyc!

A Cykliści tradycyjnie również w niedzielę spod Marycha o 9 wyjeżdżają?

A jutro -zapewne miniemy się z Wami (tu do Cyklistów) na trasie:) Na razie wychodzi na to,że będziemy w trójkę - więc jak zobaczycie takich to machajcie!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy znać! Jędrek, Kryniu- koniecznie musimy sie już zobaczyc!

 

z przyjemnością ;) ,Jedrek ma się jeszcze odezwać czy jedziemy z Wami - jeżeli o mnie chodzi to bardzo chętnie widziałbym się z Wami w squadzie na jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie - ustalono - spotykamy się w niedzielę o 11 przy źródełku na Malcie.

Tak wyszło, że nie damy rady (przynajmniej Aldona i ja) w żaden magiczny sposób wyruszyć jutro o 10 do WPN z Cyklistami, niestety:(

Wielka szkoda, ja bardzo żałuję...

tak a propos, na trasie się nie minęlismy dzisiaj jakoś...Mam nadzieje że wycieczka sie Wam udała równie dobrze jak nam:)

A propos jeszcze jeżdżenia - jeżeli ktokolwiek dysponuje czasem w poniedziałek - tak się składa, że akurat nie bedę w poniedziałek pracowała - to jesli bedzie pogoda, chetnie się z kims przejadę w kierunku nieokreslonym...W godzinach raczej przedpoludniowych...południowych...wczesnopopołudniowych:) do wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "setka" padła - trasa w stronę Środy Wlkp , w większości po "twardym" - odcinki leśne atrakcyjne krajobrazowo :D, tempo "lightowe"-żeby nie powiedzieć nieco leniwe :) - pogoda wyborna , nawet z nieco zbyt natarczywym słońcem. Squad jak to zwykle: bardzo sympatyczny - z debiutantką-Anią w naszym gronie - :) -po prostu kolejna , bardzo pożytecznie i przyjemnie spędzona niedziela w miłym towarzystwie - pozz i do następnego

 

P.S. Za każdym razem zaproszenie dla wszystkich jeszcze nie zdecydowanych - AKTUALNE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę było cudnie i w niedziele też:) Sobota dosć szybka, a niedziela trochę wolniejsza

Juz nie przesadzaj Kryniu z tym leniwym tempem hehhehe...Po prostu przystanków było więcej;)

W sobotę jechaliśmy do Obornik bardzo ładnym szlakiem, a wracalismy najpierw w kwiatach po pachi i przez kałuże, a potem przez Zielonkę

A w niedziele tak jak Kryniu napisał - do Środy, a powrót mocno wykombinowany i improwizowany:)

i ile cytatów dnia się nazbierało;)

W każdym razie obydwie wycieczki kilometrowo kwalifikują sie do wycieczek z nadwyżką :D

 

Dzieki Wszystkim Wam za dobre humory i świetna atmosferę

W przyszły weekend musi sie cos urodzić, nie ma mowy żeby nie;) Zmówimy sie w tygodniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie fujara z10min pisałem elaborat o tym jak super było na naszym wypadzie jakie fajne towarzycho i w ogóle i nie kliknąłem na ''dodaj ....''bo patrzę mojego postu ni ma , ale cóż wszystko się da naprawić pozdrawka dla wszystkich i słowa otuchy dla Annabell radziłaś sobie naprawdę bardzo dobrze ileż słodkich blondynek dla których rower stał się trendy chciałoby się pochwalić takim wyczynem.Czyli reasumując Kryniu nie zniechęcaj naszej Annabell bo naprawdę nie pojedzie i duch rowerowania zacznie w Swarzędzu zanikać ,Aldona nasza dyż paparazzi podeślij nam fotki coby oko nacieszyć no i do następnego zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa otuchy dla Annabell radziłaś sobie naprawdę bardzo dobrze ileż słodkich blondynek dla których rower stał się trendy chciałoby się pochwalić takim wyczynem.Czyli reasumując Kryniu nie zniechęcaj naszej Annabell bo naprawdę nie pojedzie

 

Ależ ja absolutnie Ani nie zniechęcam -wręcz przeciwnie , mam nadzieję ,że jeszcze się z nami wybierze niejednokrotnie i uważam ,że każda "setka" to ogromne osiągnięcie ,a już dla kobitki to w ogóle mistrzostwo świata i okolic :mellow:

Na koniec rzeczywiście trochę "przydepnąłem" z powodu presji czasowej :) -pozz i do weekendowego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowani udziałowcy ;) linka do zdjęć niedzielnych dostali na priv.

niedziela -jak każdy wspólny wyjazd - atmosfery nie da się sprzedać opisem :)

 

po raz kolejny nie udało nam się z cylistami zabrać...no coż... niemniej-kiedyś udać się musi ;)!

 

najbliższy weekend na pewno-z moim udziałem-sobotnio rowerowy, więc za chwilę-tu info dla Dydyma;)-jakiś wpis z pewnością się pojawi ;)

do zobaczenia i pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie piszę wstępnie i na przyszłą sobotę (to na pewno), i prawdopodobnie na niedzielę

mały oftop: umarłam po zobaczeniu swojego zdjecia z bananem i językiem na wierzchu

Jędrek dzieki za tego banana na trasie ale podejrzewam że byłes z Aldonką w jakims spisku żeby mi takie zdjecie zrobić ;)

dzieki za fotki Aldonka;)

Kryniu "przydepnął" :D , Kryniu Ty nawet nie wiesz jak morderczą maszyną jesteś w sensie rowerowym oczywiście jak najbardziej pozytywnym

ale cicho szaaaaaaa....pozostań w błogiej nieświadomości :D a ja jakos po cichu postaram się nadążyć i nie wypluć płuc:)

Tak jest Annabel, poradziłas sobie:) jakie "juz nigdy z wami nie pojade" hehehhe, nie ma tak dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...