Skocz do zawartości

[Spining] standardowy rower


rrrt

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje pytanie jest abstrakcyjne. 

Ktoś sobie pospawał byle jak spinningowy rower, gdzie jedno urządzenie ma być odpowiednie zarówno dla osoby o wzroście 160 jak i 200, ma w opór regulacji z możliwością przesuwania siodła o 20 cm czy podnoszenia/opuszczania kokpitu o 30 cm a ty chcesz na wzór tego (no właśnie, czego skoro za każdym razem masz ten spinning ustawiony inaczej) chcesz szukać roweru 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś pytania... nasz Pytacz chce pedałować bez siadania  czyli na stojąco.... w zasadzie  jednak pytanie srogie... bo niby co może być odpowiedzią? Damka ze strychu babci  ze zdjętym siodłem z ostrym kołem zamiast wolnobiegu wpięta w najtańszy trenażer Tacx?     W zasadzie zaletą roweru spinningowego jest sztywność, sprawność,  nastawialność, ostre koło,

Stare rowerki do mielenia nogami często mają brak czegoś z tej listy, choć pewnie nie jeden stoi jako wieszak na pranie, prawie nie używany. Pewnie do kupienia okazyjnie, na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie chodziło mi o śmieszkowanie:) acz nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany..

Może inaczej - chodzi mi o standardowy rower szosowy(nie trenazer), ktorym 'dobrze sie jezdzi na stojaka' z kierownica ciut wyzej:) ot

Edytowane przez rrrt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze szosowym się nie jeździ na stojaka. Podczas jazdy szosą aerodynamika stawia największe opory a na spinningu nie masz ich w ogóle. W rezultacie jedziesz wolno a tętno masz w kosmosie. Nie ma to nic wspólnego ani z dobrym treningiem ani efektywnością

 

Cytat

Może inaczej - chodzi mi o standardowy rower szosowy(nie trenazer), ktorym 'dobrze sie jezdzi na stojaka' z kierownica ciut wyzej:) ot

Nie istnieje żadne kryterium na jakiego podstawie można dobrać rower "do takich zastosowań".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za to, że to poszukiwania prawdziwego roweru....   

 

wpadając na salę spiningową momentalnie ustawiam swoją pozycje z życia wziętą... dobranie roweru to jest kosmos, przygoda, tragedia. Szosówka dla emerytów ma łagodną geometrię i wysoką główkę ramy. Zbadaj rynek endurance, są bez baranka rowery fitnes - tańsze i spełniają oczekiwania... nawet Decathlon czy inny duży sklep pozwoli wstępnie wyrobić sobie zdanie. 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...