Skocz do zawartości

[rower] Kona Honzo MTB 29’’ stalowy singlespeed


Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż złożony przeze mnie rower na kultowej ramie stalowej Cr-Mo Kona Honzo z 2013 roku, rozmiar L/20’’. Rama ma przesuwne haki, dlatego można regulować długość tylnych widełek. Rower złożony na dobrych częściach jako SSMTB na zimę i złą pogodę, ale bez problemu można zamienić na amortyzator 120-140 mm i dołożyć przerzutkę, manetkę i kasetę do napędu 1x. Napęd i opony mają tylko ok. 100 km przebiegu. Ramę zabezpieczyłem antykorozyjnie od środka. Lakier od zewnątrz z niewielkimi ubytkami, ale to tylko lakier bezbarwny na surowej stali, dlatego pięknie się prezentuje na żywo. Sprzedaję, bo zamarzył mi się tytan i muszę najpierw zmniejszyć liczbę rowerów 😊

Honzo to jeden z pierwszych przedstawicieli progresywnej geometrii, rower zdobył sobie wielu fanów, warto przejrzeć temat mu poświęcony na forum MTBR: https://www.mtbr.com/threads/honzo-build-thread-post-your-builds-here.750534/ Można na niej śmiało zbudować zarówno rower XC, jak i hardtaila Enduro.

Cena 2999 do lekkiej negocjacji, możliwy odbiór osobisty (na początku kwietnia możliwy również odbiór osobisty w Katowicach lub Trójmieście) lub wysyłka kurierem. Możliwa również sprzedaż samego framesetu (rama, widelec i stery).

Zdjęcia dostępne w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/d/oferta/rower-kona-honzo-l-mtb-29-stalowy-singlespeed-CID767-IDZmdq2.html?bs=olx_pro_listing

Pełna specyfikacja:

Rama: Kona Honzo 2013, Kona Cromoly, sliding dropouts 12x142 mm, 415-430 mm adjustable chainstay

Widelec: Marin Pine Mountain, 9x110 mm

Hamulce: TRP G-Spec Trail S, klocki metaliczne

Tarcze: Magura MDR-C 203 i 180 mm

Korba: Shimano SLX FC-M670 175 mm

Zębatka przód: Praxis Ebike steel 32t

Zębatka tył: Surly 22t 3/32''

Łańcuch: Connex 7Z1

Suport: Token TK878EX BSA

Bashguard: Mozartt Meno

Koła: DT 350 + DT E512 15x110 (z adapterem do 9x110 mm) i 12x142 mm

Opony: Continental Mountain King Protection 29x2.3 i Cross King Protection 29x2.3

Sztyca: XLC SP-T10 dropper 31,6x400 mm, 125 mm skoku

Siodełko: WTB Volt

Mostek: Btwin 60 mm

Kierownica: XLC HB-M18 31,8x760 mm

Chwyty: XLC GA3 Large

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...