Skocz do zawartości

[rower] Kona Sutra LTD 58 gravel monstercross stalowy


Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mój rower Kona Sutra LTD z 2019 roku, rozmiar 58 (mam 183 cm wzrostu i pasuje idealnie, wysoki stack sprawia, że mogę 99% czasu jeździć w dropach bez zmęczenia pleców ani dłoni). Rower zmodyfikowałem pod siebie wymieniając większość części, aby w pełni wykorzystać potencjał tej świetnej ramy – geometria jest dość gravelowa, ale stabilna, ale mieszczą się opony maksymalnie 29x2.25 i 27.5x2.6, także rower jest szalenie uniwersalny, startowałem nim w terenowych ultramaratonach, świetnie nadaje się też na wyprawy czy jazdę z dzieckiem w przyczepce. Założony jest Ratio Kit 1x12, dzięki któremu mamy szosowe klamkomanetki sterujące przerzutką MTB i napęd z rozpiętością aż 520%, nieosiągalną w fabrycznych gravelach.

Ramę zabezpieczyłem antykorozyjnie od środka. Rama i widelec oklejone folią 3M Helicopter Tape, lakier kameleon zmieniający odcień w zależności od oświetlenia, pięknie się prezentuje na żywo. W zestawie również dwuczęściowy framebag uszyty na miarę przez Triglav Works (można zamontować samą górę i pod spodem mieć bidony, albo górę i dół w cały trójkąt), widoczny na ostatnim zdjęciu.

Sprzedaż nie obejmuje widocznych na zdjęciach koł, oświetlenia, siodełka, błotników i uchwytu na licznik (dokładna specyfikacja poniżej). Sprzedaję, bo zamarzył mi się tytan i muszę najpierw zmniejszyć liczbę rowerów 😊

Cena 7500 do lekkiej negocjacji, możliwy odbiór osobisty (na początku kwietnia możliwy również odbiór osobisty w Katowicach lub Trójmieście) lub wysyłka kurierem. Możliwa również sprzedaż samego framesetu (rama, widelec i stery).

Zdjęcia w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/d/906659757/?bs=olx_pro_listing

Pełna specyfikacja:

Rama: Kona Sutra LTD 2019, rozmiar 58, Kona Cromoly

Stery: Cane Creek 40

Hamulce: SRAM Rival

Tarcze: Trickstuff Dachle HD 160 mm

Klamkomanetki: SRAM Rival 1 + Ratio Kit 1x12

Przerzutka: SRAM GX Eagle + Ratio Kit 1x12

Korba: SRAM GX Eagle

Zębatka przód: Banless owalna 34t

Kaseta: SRAM X01 Eagle 10-52t

Łańcuch: SRAM X01 Eagle

Suport: Token BB29BSA DUB

Koła: piasty Formula 12x100 i 12x142, bębenek XD, obręcze WTB i23, taśma tubeless WTB TCS

Opony: Vittoria Terreno Dry TNT 700x47 mm

Sztyca: Specialized CG-R 27,2x300 mm

Siodełko: WTB Volt

Mostek: XLC Tranz-X AntiShock 80 mm

Kierownica: Ritchey VentureMax WCS 460 mm

Owijka: Pro Gravel Comfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...