Skocz do zawartości

[amortyzator] smarowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

A konkretnie, ile smaru potrzebuję, żeby zadbać o swój amortyzator Suntour NCX E-RL Air?

Pytam, bo kupiłem opakowanie zawierające 40 gramów smaru  ConPanna  firmowanego przez Suntour za 47 zł. Zauważyłem, że za 160 zł mogę kupić 350 gramów tego smaru-warto?

Domyślam się, że to się nie starzeje, ale gdyby miało wystarczyć na sto lat, to mogę nie dożyć końca. Końca smaru.

Ile potrzebuję rocznie do jednego amortyzatora?

Edytowane przez marekmarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie rozumiem czegoś.

Oferta allegro:

EURO BIKE PRODUCTS Piotr Pawlak, oficjalny przedstawiciel firmy SR SUNTOUR na Polskę,  poleca stosowanie oryginalnego smaru!Oryginalny smar ConPanna firmy SR Suntour do stosowania w amortyzatorach. Nadaje idealny ślizg tulejkom, uszczelkom i sprężynom, wydłuża ich żywotność.Smar jest bezinwazyjny dla uszczelek - nie reaguje z gumą.Doskonały też w smarowaniu sztyc opuszczanych.Opakowanie: 40ml

 

Strona Activia.pl:

Firma Euro Bike Products Piotr Pawlak

Oficjalny przedstawiciel SR Suntour

rekomenduje firmę PPUH Activia

jako Autoryzowany Punkt Serwisowo-Konsultacyjny

SUNTOUR

 

Edytowane przez marekmarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekmarek CZEGO NIE ROZUMIESZ KOLEGO ??

Tak jestem Autoryzowany punkt Serwisowo Konsultacyjny. Stosowałem ten smar i nie byłem z niego zadowolony a ponadto cena spora.   Użytkowałem ten smar kiedyś dla klientów serwisu i często narzekali właśnie na mulenie amorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uszczelki, ślizgi i tłok komory powietrznej (ten biały krążek z uczelką) nałóż ten smar (daje całkiem dobry poślizg):

https://activia.sgl.pl/cena/oleje-i-smary/smary/do-amortyzatorlw_specjalistyczny-smar-do-amortyzatorlw/1858

Spręzynę negatywną możesz posmarować tym:

https://activia.sgl.pl/cena/oleje-i-smary/smary/do-amortyzatorlw_smar-do-sprazyn-amortyzatorlw/1045

Edytowane przez Galvatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...