Skocz do zawartości

[Minitest] 29" MTB/Cross Stucchi Rock 20" 350W 432Wh tani rower z marketu bez blokady


Tuurban78

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o moim nowym zakupie: 29" rower MTB/cross/trekking, rama 20", cena sklepowa 6150zł brutto (grudzień 2023)

Jeden z najtańszych rowerów MTB tej wielkości z napędem centralnym dostępny w sklepach. W skrócie parametry techniczne:

Silnik TSDZ5 80Nm 350W (pik <500W kontroler 15A teoretycznie), Aku 432Wh 36V 12Ah Greencell, zasięg 80km

Rama 20" ALU 6061 , Koła 29" (56-622 fabryczne opony, na zdjęciu już inne zmienione przeze mnie), Alivio 9 biegów. Korba 36T, hamulce hydrauliczne MT200, przód 180mm, tył 160mm

Co mnie skusiło do zakupu: BRAK BLOKADY prędkości, cena, potrzeba drugiego zamiennego pojazdu dla obecnego SX300.

Rowerek jest przyjemny, ma wszystko co potrzeba, będę go przerabiał na lekki treking (błotniki bagażnik opony), prosty wyświetlacz LCD zawierający podstawowe funkcje, są jakieś zaślepione dodatkowe wyjścia, być może na manetkę gazu / światło, jest też port USB, na razie jeszcze tego nie rozgryzłem.

Silnik 350W wspomaga do około 45km/h (później już za duża kadencja gdyż przednia tarcza tylko 36T). Dla mnie to wystarczy. Po przejechaniu ~40km mam jeszcze 50% baterii (tryb normal/tour) więc zasięg podawany jest realny. Jest to mój 2 rower elektryczny w użytkowaniu. W sieci bardzo mało info o tym sprzęcie. Jego korzenie są włoskie - instrukcja odsyła do bottari pl a opis na opakowaniu do: https://www.cicliesperia.com/ ale mam świadomość że dzisiaj sporo jest robione w chinach a tylko może być składane w Italii - brand stworzony na potrzeby sklepów.

 

Prezentuje się solidnie, sam serwisuje sobie swoje pojazdy i raczej nie korzystam z gwarancji no chyba że wydarzy się coś niespodziewanego. Po pierwszych przejażdżkach nie mam żadnych zastrzeżeń, przy tej cenie nie ma się do czego przyczepić, może z wyjątkiem mocowania baterii był drobny problem i obudowa wymagała lekkiego przeszlifowania żeby aku zamykał się solidnie / pewnie. W nielicznych wzmiankach w sieci o tym rowerze inni potwierdzają tą przypadłość ale dla mnie to nie problem.

Podpórka jest dokupiona/ nie było jej w komplecie i nie ma mocowania na fabryczną podpórkę. Są mocowania na błotniki.

 

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...