Skocz do zawartości

[GPS] Lezyne Mega XL obudowa tylna


kniaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak wiem, szukam cos dostepnego w polsce, na razie widze tylko na Aliexpress. Najlepsze ze jeszcze nie dawno były dostępne plecy do Lezyne w polsce za 45zł! Ale nie ma dostaw. I nowe plecy maja już te skrzydełka metalowe! Siedziba w USA powiedziała że mogę im wysłać GPSa to mi naprawią ale ja pokrywam koszt przesyłki i naprawy. Wyszło mi prawie 500 zł! To jakiś żart. I mówią że plecy na 100% do końca 2023 nie będą dostępne w europie.

Jeżeli masz namiary gdzie takie mocowanie do doklejenia można kupić w polsce to proszę podeślij link. Czekam też na info ile koszt wydrukowania takich pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plato tutaj masz https://allegro.pl/produkt/uchwyt-rowerowy-trimark-adapter-naklejka-z-mocowaniem-garmin-przeznaczenie-telefon-384510e1-eb4b-47b4-8438-7bb890500ab9?bi_m=search_suggester

Pewnie warto usunąć taśmę samoprzylepną i skleić to jakiś solidnym klejem. 

Edytowane przez Eathan
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak będziesz miał konkrety co do druku, to daj znać. W sumie może to będzie najlepsze rozwiązanie przy braku możliwości zakupu oryginału.

Ja na razie skleiłem klejem na gorąco licznik z mocowaniem, które nota bene, też miałem lekko pęknięte. Nie było mi żal. Aczkolwiek musiałem dać mnóstwo kleju, co nie wygląda dobrze, ale na szczęście wszystko jest od spodu i normalnie nie widać. Mała ilość kleju, którą dałem podczas pierwszej próby nie dała rady. Wadą jest to, że teraz muszę odkręcić śrubę mocowania, żeby zdjąć licznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eathan O kurcze. Nie pomysłałem o wywaleniu skrzydełek. Dobry patent. Mi uchwyt jak na razie wytrzymuje tylko jedno skrzydełko padło.

@kniaz @plato Jeśli chodzi o drukowanie to osobiście nie polecam niestety ale po jakimś czasie drukowane elementy potrafią się rozwarstić. Przerabiałem to z uchwytami pod lampkę i z przejścówkami do licznika. Mocowanie do Lezyne z przejściem na garmina. Zamawiałem z dwa różne mocowania i z 3 różnych firm żadne nie zdało egzaminiu. Musiałem pogodzić się z myślą, że mam do wyboru tylko dwa oryginalne uchwyty do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eathan @kniaz @100lar3k

Ok, mam dobre i złe wieści. Po prawie 2 miesiącach bycia upierdliwym wysłali mi od dystrybutora na Polskę (firma z Czech) plecy. Więc udało się. Następna dobra wieść jest że w przesyłce były 2 sztuki (zadałem pytanie czy tak miało być czy jedna sztuka jest dla kogoś innego. Czekam na odpowiedź)!!!! Złe jest że nie wiem dlaczego 2 i niestety tylko 2 a jak widać jest nas więcej i jak powie że mogę dać drugą sztukę komuś innemu to... komu? Są też różnice pomiędzy plecami, nie wiem dlaczego ale są. Dorzucam zdjęcia do podglądu. Ach, i te skrzydełka są teraz METALOWE!!!!

 

 

lezyne002.jpg

lezyne001.jpg

Edytowane przez plato
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zobaczyłem ten wątek i postanowiłem od razu się zalogować, gdyż mam ten sam problem. W marcu kontaktowałem się z suportem Lezyne, ale podobnie jak u Ciebie @plato odesłali mnie z kwitkiem. Teraz widzę, że źle zrobiłem, odpuszczając temat i nie wiercąc im dziury w brzuchu, może by wysłali. @plato jeśli możesz to proszę podaj namiary na sklep z Czech, który to wysłał. Czy kontaktowałeś się z suportem przez facebooka czy może inną drogą? 

Chętnie bym odkupił jedną obudowę, ale wiem że obowiązuje prawo pierwokupu i koledzy wyżej mają pierwszeństwo 😀 Może przyatakujmy zbiorowo Lezyne, zasypmy wiadomościami, a nóż się uda coś wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@platoTo bardzo dobra wiadomość, że można plecki wyrwać. Czy ja dobrze widzę, że w zestawie z pleckami jest bateria?

Moje jeszcze się trzymają tylko jedno skrzydełko na razie mi odpadło.

Fajnie wygląda to mocowanie z tyłu. Jestem ciekaw czy po odkręceniu tych śrubek dałoby się dopasować jakieś mocowanie garmina. Wtedy byłaby bajka. Dodatkowo odkąd można trasy planować na koomocie Lezyne dostało skrzydeł, wcześniej to była dla mnie masakra. Teraz nawet na telefonie robienie tras nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CUKS napisał:

@plato jeśli możesz to proszę podaj namiary na sklep z Czech, który to wysłał. Czy kontaktowałeś się z suportem przez facebooka czy może inną drogą? 

Napisałem do Lezyne przez ich stronę, odesłali mnie do dystrybutora na Polskę: aspire.eu

@100lar3k Tak plecy są z baterią. 

Dodam że dostałem te plecy za darmo! Więc jak się okaże że mogę je rozdać to jak już zdecydujemy komu to tylko opłata za paczkomat. Chyba że ktoś mieszka w Warszawie to możemy się umówić na przekazanie.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 21.03.2023 wysłałem maila do Pana Gajdowskiego z Cycling Division podany jako dystrybucja na Polskę, odpowiedzi do dziś nie otrzymałem. Poniżej wrzucam screena widomości. @plato masz jakieś nadzwyczajne zdolności perswazji, że udało Ci się ich przekonać do wysyłki 2 egzemplarzy.

 

 

 

Wiadomość.PNG

Edytowane przez CUKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

@CUKS @kniaz

Też napisałem do tego matoła (przepraszam za wyrażenie) Gadowskiego ale po zero odzewu przez prawie 2 tygodnia się wkurzyłem i zadzwoniłem. Gadałem po angielsku, pytali czy chcę po Polsku bo widzą że dzwonie z Polski. Powiedziałem nie bo lepszy mam Angielski (lol). Przekierowali mnie do Pana który jest odpowiedzialny za Lezyne - Jaroslav Klos. Pogadałem z nim trochę, powiedział mi abym mu wysłał maila ze zdjęciem. Mam ułamane 3 skrzydełka po malej kraksie. No i co 2 tygodnie wysyłałem, maila czy ma jakiś update? Odpisywał że są bardzo zajęci, więc po 2 tygodniach kolejny mail aż raz dostałem info że czeka na info od headquarters z USA. Po 2 tygodniach nie pisałem już maila tylko mi odpisał żebym powiedział w jakim mieście mieszkam to podeślą do sklepu z którym współpracują w danym mieście. tydzień później napisał abym się skontaktował z sklepem Trirent w Warszawie. Zadzwoniłem, powiedzieli że jest na miejscu paczka, podjechałem i odebrałem. 

Oto cała historia. Teraz czekam na info od Jaroslava czy mogę oddać komu chce drugie plecy czy to dla kogoś innego. Był na urlopie do piątku, myślę że w poniedziałek odpisze.

Dam znać co i jak. 

Ah, przeszczep plecków udany! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eathan @CUKS @100lar3k @kniaz

 

Odezwał się Jaroslav i powiedział że mogę oddać drugą sztukę komu chcę. Powiedział też na dostępność pleców to że będą dostępne w lutym w większej ilości. 

Więc jak ma rozdysponować drugą sztukę?

@kniaz Sprzedają w celach zarobkowych! Zobacz tutaj: mikesport.pl 

Tam też dzwoniłem czy jednak nie maja sztuki na miejscu ale niestety nie mają. Koszt takiej u nich był: 58,11 zł

image.png.5a342da7a5b0fd8a0605ce2c9958b34e.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemanko odkopię trochę temat.

Ostatnio rozwaliłem swojego Lezyne XL

Czy ktoś się orientuje czy da się kupić do niego sam ekran. Czy nie ma takiej opcji. Tak to teraz wygląd. Zanim kupię nowy licznik chciałbym spróbować ten ożywić. Przyzwyczaiłem się do niego i nie mam ochoty zmieniać licznika.

large.0006_marzec24.jpg.6b4067ba4993c2b4

No i oczywiście jest mi potrzebna również tylna obudowa. Bo połamałem uchwyt

large.0005_marzec24.jpg.9ae6ea2edecfd1a6

Jakby ktoś miał jakiś namiar na sklep to będę wdzięczny za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...