Skocz do zawartości
  • 0

Trek Boone 6


Gość bnm

Pytanie

Mam okazję kupić dość okazyjnie Treka Boone 6, jak sądzicie na ile ma to sens używanie go jako takiej szosy z możliwością wjechania w teren ? Porównując w bikeinsights geometrię to wychodzi mi stack/reach równy 1.5.1 (mój obecny rower ma 1.51:1) - boon ma o 4 mm krótszy stack i o 1mm dłuższy reach - tak że różnica nie jest duża.

Pytanie tylko czy za kwotę ok 14k warto czy może w tej kwocie jednak poszukać gravela który lepiej się jako taki road+ spisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja nie planuje tym brać udziału w szosowych ustawkach, raczej jak już z kimś jadę to z gravlowcem jakimś :) Aktualnie też mam 1x i nie narzekam w sumie.

Podoba mi się idea isospeeda, nie wiem na ile to jest uciążliwe z serwisie/obsłudze - sama waga roweru nie jest dla mnie aż tak istotna, wiadomo że w granicach rozsądku, nie chce 15kg kloca :D Tak przeanalizowałem swoje trasy i wychodzi mi na to że tak z 70% to asfalty, które muszę pokonać żeby dotrzeć w fajniejsze już nie asfaltowe rejony.

W zasadzie to początkowo celowałem w gravela lub endurance z możliwością wsadzenia szerokich opon - ale w przypadku endurance to i tak dodatkowym kosztem będzie zmiana przerzutki na coś z sprzęgłem, a akurat trafiła się super okazja na tego Trek (prawie 6tyś mniej), a że rower to prawie że nówka - ma zrobione ok 500 km dlatego zastanawiałem się nad jego zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...