Skocz do zawartości

[Rowery canyon] czy sprawnie chodzi amortyzator


kuba_72727

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wybrałem ten rodzaj tematu bo nei wiedziałem jaki wybrać w tym przypadku ale do rzeczy jest niewielka szansa że będę kupywać canyona do skakania ale mam pewne wątpliwości co do położenia tylniego amortyzatora czy poprzez to że jest zamontowany pod kątem nie pionowo robi różnicę bo mam pewne wątpliwości że amortyzator tylni chodził by słabo itp i czy ten kąt amortyzatora zrobi różnic w komforcie jazdy i jeśli tak to to dużą czy małą z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, pisz starannie.  To, czy amortyzator jest poziomy, pionowy, czy ukośny, nie decyduje o pracy zawieszenia. Temat jest znacznie bardziej złożony. Mam Canyona, córka też ma. Zawias jest OK. Miałem Gianta - dla mnie był lepszy, bo czulszy i bardziej komfortowy. Córka też miała, ale dla niej był gorszy, bo przy skakaniu łatwiej dobić. Konstrukcja tylnego zawieszenia to ocean kompromisów. Skakanie i komfort to zwykłe rozbieżne cele, które można pogodzić dużym skokiem. Jaki Canyon ci się podoba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że inżynierowie z Canyon te kretyni i ustawili amortyzator tak, żeby ładnie wyglądał w katalogu.

Jakby ktoś nie załapał, to był to sarkazm...

10 godzin temu, kuba_72727 napisał:

Cześć wybrałem ten rodzaj tematu bo nei wiedziałem jaki wybrać w tym przypadku ale do rzeczy jest niewielka szansa że będę kupywać canyona do skakania ale mam pewne wątpliwości co do położenia tylniego amortyzatora czy poprzez to że jest zamontowany pod kątem nie pionowo robi różnicę bo mam pewne wątpliwości że amortyzator tylni chodził by słabo itp i czy ten kąt amortyzatora zrobi różnic w komforcie jazdy i jeśli tak to to dużą czy małą z góry dzięki za odpowiedź

W szkole nie ma już gramatyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kuba_72727 napisał:

Torque DH CLLCTV

Ten rower może interesować osoby ze znacznym doświadczeniem w jeździe grawitacyjnej, które wiedzą czego chcą i na nie jednym rowerze już jeździły. To jest przypadek roweru, który nie nadaje się na początek. To rower dla kogoś, kto już parę obojczyków połamał, spędził kilka sezonów na grubych miejscówkach i szuka czegoś więcej. Na czym jeździsz obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...