Skocz do zawartości
  • 0

Stery standardowe


Gość Paweł

Pytanie

Gość Paweł

Czołem

Jako, że pytałem już w kilku sklepach i nie znalazłem spróbuję na forum, mianowicie:

szukam sterów starego typu czyli ze stalowymi miskami/bieżniami wbijanymi w ramę, bieżnią dolną wbijaną na widelec i  łożyskiem nie maszynowym czyli kulki w koszyczku. Warunkiem jest też typ ahead i najlepiej tapered. 

Jak na razie namierzyłem takie: https://rowerek.pl/product-pol-15176-Stery-ahead-HST-BASIC-1-1-8-EC34-EC34-lozyska-kulkowe-czarne.html

prawie pasują ale nie są taperowane i w takiej wersji bardzo podstawowej. 

Jeśli macie pomysł kto takie lepsze sprzedaje lub produkuje b. proszę o wskazanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 " najlepiej tapered" oznacza dokładnie to co ma oznaczać. Nie roztrząsamy kwestii ramy a stery. 

Miski mogą być też typu półzintegrowane. Namierzyłem takie Accent tapered. Jednakże celuję w jakąś wyższą półkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale przecież stery służą do zamontowania widelca w jakiejś ramie, która ma konkretne wymiary wewnętrzne główki i jest przystosowana do konkretnego rodzaju sterów. Jedno do drugiego musi pasować i tu nie ma dowolności. Chyba że chcesz montować jakieś domowej roboty tuleje i dopiero w nich montować stery, albo w ogóle nie potrzebujesz tego do roweru tylko budujesz np. jakieś narzędzie tortur albo statek kosmiczny. 

A jak nie chcesz sprecyzować pytania, to szukaj sobie sam:

stery półzintegrowane tapered - Google Search  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie już bardziej precyzyjne być nie może.

No właśnie, jak słusznie zauważyłeś, wątek nie porusza kwestii zastosowania sterów. 

Docenię odpowiedzi kolegów wskazujące gdzie takie kupić, o które pytam. Inni koledzy niech się nie fatygują nie zajmują sobie czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...