Skocz do zawartości

[Koło przednie] Montaż na sztywnej ośce - problem


Grrringo

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Grrringo napisał:

Wygląda to tak jak na załączonych obrazkach

IMG20230720213607~2.jpg

A czy przypadkiem tarcza nie jest źle zamontowana? To wygląda jak by ledwo co siedziała na mocowaniu.

Niech ktoś co to ma centerlocka u siebie zobaczy bo wydaje mi się, że żaden wielowypust nie zostawia tyle miejsca za mocowaniem.

Edytowane przez Lextalionis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kołnierz na piaście.

49 minut temu, Grrringo napisał:

No to dostarczyłem Wam przynajmniej rozrywki ;) ale sposób montażu tego dla laika pozostawia wiele do życzenia, instrukcja nic o tym nie mówi. Ale endcapa się znalazł [facepalm] 

Dzięki wszystkim za pomoc! 

IMG20230721161658~2.jpg

Instrukcja nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji 😉

Grunt że się znalazł, bo to niby mała rzecz, a jednak problem byłby spory.

Pocieszę Cie, że każdy zalicza wpadki. Ja ostatnio odebrałem dwie paczki. Żeby nie nieść opakowań do domu, rozpakowałem je w bagażniku. Tak się tym przejąłem, że ostatecznie zawartość jednej z paczek poszła razem z nią do kontenera :P

Edytowane przez ChuChu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lextalionis napisał:

Być może. W wszystkich rowerach zawsze miałem (i mam) 6 śrub. Na zdjęciu wygląda to jak by tam druga tarcze dało się zmieścić. 

tak Ci się wydaje ale to co widzisz to nie jest wielowypust piasty tylko wielowypust tarczy, po prostu ząbki są od wewnątrz i zewnątrz tego elementu/pająka tarczy. coś jak byś z harmonijki zrobił okrąg to by Ci wyszły ząbki od wewnątrz i na zewnątrz okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2023 o 11:46, chudzinki napisał:

Wyciągnąć kasę za piastę i przeplecenie koła, bo prawdopodobnie zapomnieli dodać nakładki osi...? Byliby niepoważni gdyby na to poszli.

 

Odpowiedź z serwisu, co prawda po tygodniu ale:

"(...) Jeśli sie nie znajdzie to najszybszą metodą doprowadzania roweru do sprawności będzie zlecenie lokalnie wymiany piasty i przesłanie nam rachunku. Zwrócimy koszty."

Oczywiście poinformowałem ich o tym, że endcap się znalazł. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...