Skocz do zawartości

[samochód] Dla rodziny 2+2


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.google.com/search?q=ford+s+max+bike+inside&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjiupuH8tb_AhXC6CoKHSAYDrAQ_AUIBigB&biw=378&bih=783

 

I pierwszy wynik:

https://singletrackworld.com/forum/topic/ford-s-max-load-area/

Cytat

  Just been outside with a tape measure. It was cold, wet and dark, so the measurements are a bit +/-.  2006-2010 model Length 1800mm Height 900mm, dropping to 820mm at the opening.  My bike is always complete and on its side. Had 3 people with 3 bikes in easily, but it was wheels and posts out.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze się wypowiem jako posiadacz Grand Espace, wcześniej 2 lata Espace, a jeszcze wcześniej wożący rowery na bagażniku na hak :)

Mam trójkę maluchów więc foteliki do jazdy tyłem - olbrzymie. Za drugim rzędem siedzeń rower bez przedniego koła już się nie mieści po długości, za to małe rowery mieszczą się bokiem ze względu na bardzo wysoką kabinę. Duży rower MTB już tak nie wlezie. Żeby wlazły po długości potrzeba mocno przesunąć środkowe fotele do przodu - przy fotelikach gigantach niemożliwe.

Ale jak się wymontuje jeden skrajny fotel to już wejdą dwa rowery w całości i dwa dziecięce za siedzenia. O ile nie wozisz już wózka :D

Najmniejszym autem, które pozwoli zapakować 4 rowery (bez przednich kół) za drugi rząd siedzeń jest 5,2m Voyager/Town & Country/Caravan/Routan/ jak zwał tak zwał, wtedy auto jest czteroosobowe. Nie pamiętam ile tam było między oparciem a klapą, ale sprawdzałem to kiedyś. Może jakiś Jumpy Combi też by się nadał, ale nie mogę już patrzeć na diesle więc nie sprawdzałem.

Ostatecznie i tak skończyłem z Grand Espace bo żaden inny większy samochód (żaden nowy, żaden stary, po prostu żaden) nie miał możliwości montażu 3 fotelików na ISOFIX w środkowym rzędzie posiadając przy tym jeszcze pokaźny bagażnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

Ostatecznie i tak skończyłem z Grand Espace bo żaden inny większy samochód (żaden nowy, żaden stary, po prostu żaden) nie miał możliwości montażu 3 fotelików na ISOFIX w środkowym rzędzie posiadając przy tym jeszcze pokaźny bagażnik

I to jest dla mnie niezrozumiałe, jak można było uśmiercić to auto 😕 Co prawda ta ostatni wersja już w środku była mniejsza, jednak nadal oferowała masę przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...