Skocz do zawartości

[do 6000] gravel dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup pierwszego gravela. Do tej pory jeździłam trekkingiem. Wyznaczyłam sobie budżet do 6000, no absolutny max to 6500.

Mam taki problem, że czytam porady, oglądam filmy na YT, przeglądam ogłoszenia na OLX i ofertę sklepów. Ale za nic nie kupię roweru, póki się do niego nie przymierzę. I tu mam taki problem - w sklepowej ofercie najczęściej są rozmiary M/L. Ja mam 167 cm wzrostu i wiem że będę musiała wybrać między XS/S (i znów - koniecznie muszę się przymierzyć).

Wstępnie rozważam modele:

Romet Aspre 2 - i tu udało mi się przymierzyć do najmniejszego rozmiaru (52) - był ok, ale nie chcę się decydować tylko dlatego że tylko jeden taki model udało mi się wyhaczyć i na nim usiąść!

Cannondale Topstone 4 - ale poczytałam i wiem że napęd jest taki sobie

Cannondale Topstone 3 - parametry trochę lepsze niż wyżej, ale cena na top granicy budżetu

Merida Silex 200 - nigdzie, przenigdzie nie mogę znaleźć małego rozmiaru do przymiarki! A z tego co widzę cenowo i sprzętowo najbardziej by mi pasował - chyba!

I tu pytanie:

Czy polecicie coś z podobnej półki, do czego w ciemno mogłabym aspirować bez przymiarki (kupno w sieci, zamówienie w sklepie), skoro wiem że ten Aspre 2 dobrze leżał?

Na co powinnam zwrócić uwagę szukając pierwszego gravela? Nie bardzo mam się kogo poradzić, a w sklepie sprzedawcy zachwalają swoje produkty aż miło. Np. dowiedziałam się że ten przewód wystający z klamkomanetki Topstone 3 to zupełnie normalna sprawa:)

Mieszkam w 3mieście i serio w sklepach małych rowerów jak na lekarstwo. Będę wdzięczna za poradę i może jakieś sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...