Skocz do zawartości

[10-12k] XC dla amatora.


Rekomendowane odpowiedzi

A niby dlaczego? Równie dobrze mógłby się bać nim wyjechać w teren. Ciekawy jestem jakiego dokona wyboru oraz jaką będzie mieć opinie za pare miesięcy.

Szkoda było by wywalić kupę kasy w coś co nie do końca mu sie podoba albo mu nie leży jak np gravel. Pieniądze, które zamierza przeznaczyć na rower w zupełności wystarczą mu na rower górski o jakim wspomniał na początku a nawet starczy mu na górski typu FS, który jest znacznie wygodniejszy. Dzięki forum dowiedział się na co zwrócić uwagę oraz po części słuszne opinie o FS jak większy skok większa waga, opony mają znaczenie, blokada niekoniecznie bo to zależy od stylu jazdy itp.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kaloryfer napisał:

 Tak ja to widzę. Scott Spark, Canyon Lux Trail. Ewentualni moze sobie opony zmienić na węższe i z mniejszym bieżnikiem.

Ten Lux Trail ma wszystko czego oczekiwałbym od takiego roweru, niska waga, FS, blokady na kierownicy, zębatka 34T, opony w rozsądnej szerokości, bardzo ciekawa propozycja🤔

Powiedzcie mi , jak z przewożeniem carbonowego roweru samochodem, czy da się go zamontować na bagażnik z tyłu auta? Czy tak jak czytałem tylko bagażnik dachowy ze zdjętym kołem, i montaż za oś?

Edytowane przez bmw750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Trzeba zakupić i ew zwrócić. 😁

Do momentu terminu wysyłki nie musisz nic płacić.

Ja czekałem na swoją zamówioną M. W międzyczaaie pojawiła się S w outlecie. 

 

1 minutę temu, Brzoosa napisał:

Reach 460 to wysoka wartość, mam taką w swoim rowerze, tylko przy wzroście 186. Patrzcie ludzie na geometrie ! a nie "miałem ske ale była za mała", tyle że piszesz o innym rowerze.

Patrzę i porównywałem wszystkie wartości. Wyraźnie napisałem o tym co miałem i co mierzyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 13:24, Kaloryfer napisał:

Mam takiego traila tyle, ze CF7, jestem bardzo zadowolony. Przewoziłem go na bagażniku z tyłu auta i nawet sie nad tym nie zastanawiałem. Trzeba to robic z głową i nic na siłę. 

Jaki masz rozmiar tego Canyona, i le wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 13:29, bmw750 napisał:

Według kalkulatora Canyona, przy moich parametrach (172 cm, i krok 80 cm), zalecany rozmiar to S, czy M będzie za duża i trzymać się tego co pokazuje kalkulator?

Mka ma przekrok 794mm wg Canyona ale jak ktoś lubi ocierać się o rurę swoimi klejnotami to czemu nie. 

Edytowane przez Alsew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bmw750 napisał:

S-ka 4 mm mniej, żadna różnica 😉

Za nic w świecie nie chciał bym na tym jeździć. Tak to se można robić gravele do jazdy po szuterku a nie rowery do ostrej łupanki. Zresztą ht od Canyona też ma gigantyczny przekrok. Taka niemiecka szkoła projektowania rowerów... Ale cena czyni cuda że aż klejnoty się podnoszą 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...