Skocz do zawartości

[6-7k PLN] rower pod sakwy przód i tył z dobrymi przełożeniami pod jazdę pod górkę i bez amora


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru pod dłuższe wyjazdy z sakwami przód/tył. Chciałbym taki bez amortyzatora, żeby weszły opony 2 cale, z dynamem w piaście, mocowaniem pod lowridery, i przełożeniami odpowiednimi by wciągnąć ciężkiego jeźdźca z sakwami pod górę bez dużego zmęczenia (wolno acz konsekwentnie :) ) np. 28-30 przód, 48 tył lub coś z podobnym przełożeniem.

Przeglądając net widziałem trekingi ale niestety z amortyzatorem i często oponami mak 1.6 - 1.75, lub fitnessy bez dynama i punktów mocujących pod szpej.

Ale może coś przeoczyłem. Możecie coś polecić?

A jeżeli nic takiego nie ma, to lepiej/taniej/łatwiej kupić trekking i wymienić widelec na sztywny, czy fitness i przeplatać koło na dynamo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten touring 900 jest idealny ale czekam od połowy lipca (gdzie ustawiłem newsletera by dostać powiadomienie) plus sprawdzam i tak co parę dni na stronie i lipa - nie ma.

Cokolwiek podobnego jest na rynku (poza Koga Wordtraveler na 11k)?

Edytowane przez HaryKeogh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te powiadomienia to bym nie liczył też miałem ustawione i nie działało. Musisz zaglądać codziennie to może uda ci się trafić odpowiedni rozmiar. Swoją drogą to kupiłem touring 920 bo na stronie był dostępny, a okazało się że na magazynie nie było, dopiero za drugim podejściem udało mi się kupić. Czekaj może pojawi się i wtedy kupuj bez zastanowienia bo fajne sprzęty jak za tą cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Giant , tylko prądnicy nie ma .  https://www.giant-bicycles.com/pl/bikes-toughroad-slr

Jest też stary poczciwy Trek ale z ceną ich trochę ... https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-na-wyprawy/520/520/p/24000/?colorCode=red

Możesz popatrzyć też na rowery Marin . Oni robią różne dziwadła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...