Skocz do zawartości

[Manetka SLX SL-M7000] przekładka na lewą stronę


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś opcja żeby manetkę I-spec II przełożyć na lewą stronę...? Nie rozkręcałem, bo muszę dojść do siebie. Pytam, bo jestem ciekawy jak długo zostanę bez roweru.

Jeżeli nie, bo pewnie tak jest to czy jest alternatywna manetka cynglowa, którą można bez kombinacji używać bez użycia kciuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiażdżony z rozszczepieniem kości...

Cytat

Rozwiązaniem może być zakup manetki na obejmę i obrócenie jej tak, by obsługiwać palcem wskazującym prawej dłoni "od góry".

Kurde, mam w innym rowerze SLX na obejmę. Popatrzę jakby to wyglądało.

Rozumiem, że nie ma jakiś egzotycznych wersji na lewą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Wow! 🙂

Obadam sprawę z tą manetką na obejmę. Jak nie pomieszczę to się zgłoszę.

@KSikorski, dzięki! W sobotę lekarz na SOR mnie nastraszył, wczoraj znajoma pielęgniarka, która zmieniała mi opatrunek powiedziała, że nie jest najgorzej tylko bardzo kiepsko zszyli, ale z siłowym używaniem kciuka mogę mieć długo problem. W czw jadę do kuzyna, który jest chirurgiem i wtedy będę wszystko dokładnie wiedział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn chirurg... kiedyś byłem na obozie harcerskim z znajomym, który prywatnie był chirurgiem. Jeden chłopak trochę się poharatał piłą przy cięciu drewna. Kolega chirurg wyjął zestaw małego krawca z plecaka i zadał pytanie: "wolisz tułać się 5 godzin po SOR w Kościerzynie czy być dzielnym przez 3 minuty?" 😄

Mój Synek miał w lipcu rozwalony palec wskazujący z przeszczepem skóry i rekonstrukcją ścięgna. Teraz ma już pełną sprawność i zero opuchlizny. Kluczowe są codzienne masaże by spychać nadmiar limfy do kłębu kciukowego - tam jest najbliższy węzeł chłonny. W przeciwnym razie opuchlizna może utrzymywać się miesiącami. Polecam pójść do fizjoterapeuty w tym temacie.

Z manetką na lewą stronę to musiałbym dostać od Ciebie manetkę. Zaprojektuję nową obudowę, wydrukuje się i będzie działać, to nie jest prom kosmiczny. Jedynie koszty druku będą do poniesienia, bo nie mam własnej drukarki.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://bike.shimano.com/pl-PL/product/component/slx-m7000/SL-M7000-11-IR.html

A jak wyjąć śrubkę trzymającą uchwyt? Rozumiem, że trzeba dostać się do środka manetki, tak? Nie mogę otworzyć manuala, chociaż nie wiem czy tam to w ogóle jest...

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...