Skocz do zawartości

[sklepy stacjonarne] Warszawa - sklepy z butami 5.10, Endura do MTB, kaski Troy Lee/Leatt, ubrania MTB


Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek/piątek planuje być w Warszawie i chciałbym zrobić zakupy w klimacie MTB/trail.

Interesują mnie:

- sklepy gdzie można przymierzyć buty 5.10 lub Endura lub inne podobne (nie wąskie trzewiki Shimano pod SPD do XC).

- kaski Troy Lee A3 lub Leatt lub inne o podobnym wyposażeniu.

- luźna odzież MTB/trail dobrej jakości, jakie zagraniczne lub polskie marki są polecane? Mam aktualnie szorty i pieluchy z Decathlonu i Radvika. Luźne koszulki i Long sleeve lub  luzy mam z Tribana, Adidasa/Pumy dla biegaczy. Szukam luźnych szmat rowerowych do MTB.

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem niedawno rundę z córką (szukaliśmy butów, koszulek i rękawiczek). Licząc od domu (Mokotów):

Mybike (Niepodległości przy Witorskiej) sporo ciuchów foxa i innych, trochę ochraniaczy dobrych firm, ale nie było rozmiarów.

Megastart (Wołoską przy Wiktorskiej) - mały sklep, ale super rękawiczki kupione (córka ma nietypowy wymiar i trafić full fingery to cud) - jakiś towar jest.

Giant na Ursynowie - słabawo, jakieś buty są.

Plus na Zamiany 12 - jest trochę ciuchów i butów - warto wpaść. Nie było rozmiarów.

Kazoora na Kazury - tu jest z czego wybierać, dużo butów do platform, ciuchy, ochraniacze i Kazurka obok. 

Ostatecznie buty kupione w internecie (trafiliśmy z rozmiarami, bo wzięliśmy Shimano, a stare też Shimano - wystarczy wybrać numer-dwa większe), rękawiczki w Megastarcie, a z ciuchów zrezygnowałem - coś tam w domu jest. 

Nie trafiłem jeszcze na naprawdę bogaty sklep. Fajny towar był pod Kasiną, Bielsko jest dobrym adresem. No i Internety.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...