Skocz do zawartości

[buty] K-Biker - najtańsze buty spd


kopiki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam... od dzisiaj dołączam do grona użytkowników kruków(kupiłem u ban21 na alledrogo za 79zł i odebrałem osobiście -przymiarka ważna rzecz)

pierwsze wrażenie: bardzo pozytywne... zobaczymy jak buty spiszą się w "praniu", jak na razie jestem happy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak dzisiaj dostalem moje butki :) zapłaciłem za nie w poniedziałek wiec wysyłka ekspresowa :twisted: jak na pocztę :unsure:

A teraz do rzeczy. To są moje pierwsze SPd w zyciu. Buty naprawde super wyglądaja.Wydaje mi sie że są za miękkie

jak na SPD no i najwiekszym ich minusem jest fakt że soą prawie całkowicie klejone :) i szlufki moga łatwo się rwac ale jak na ta cene to sa naprawde zajefajne.

Polecam je na poczatek:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się dopiszę.

 

Butki K-biker dostałem wczoraj. Gdy wróciłem z porannej jazdy to właśnie leżały na stole. Pierwsze wrażenie-w internecie wyglądały jakoś brzydziej ;) Teraz chyba pora na przymiarkę i musze powiedziec, że z rozmiarem trafilem idealnie. Bloki było troche cięzko przymocować, ale już mam na to sposób-Jedziemy po krawędziach nożykiem(takim co kartony rozcinają w supermarketach)i potem śrubokręt podważamy :) . Jako że buty trzeba by przetestować to tylko zmiana pedałów i na rower. Gdy szedłem do garażu wydałem taki osąd-do chodzenia te butki też się nadają. Wziąłem rower i z braku czasu przekręciłem tylko koło 30 km. Są to moje pierwsze buty SPD i nie mam porównania, ale jeździ się bardzo fajnie. Nic nie uwiera i swędzi. Za 79zł to świetne butki na początki z SPD-ami i na początek poleciłbym tylko takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buciki mają już zrobiony solidny dystans około 800km. Po 4 maratonie zaczyna odklejać się podeszwa a bloki jest bardzo wyraźnie czuć przy pedałowaniu na stojąco. W bardzo dużym błocku zdarzył się wypadek że nijak nie dało się wpiąć, dopiero solidny kopniak o ramę oczyścił podeszwę. O pociętych sznurówkach przy glebie już chyba pisałem. Z tym że mogę powiedzieć że były używane niezgodnie z przeznaczeniem :) Bo turystyka to to nie była.

Krytyka krytyką ale i tak uważam że są świetne a ocena za stosunek jakości do ceny 6/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje mają już ponad 3000 km przebiegu, 2 wyścigi XC i nadal wyglądają jak nowe :)

Obawiałem się o upały w tych butach, ale było to nie potrzebne. Wentylację muszą mieć całkiem dobrą bo noga niezbyt mi się poci. Najdłużej miałem je na nogach przez 17 godzin, w sporym upale - nogi po takim czasie miały się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek , czyżbyś na dyżurze w nich siedział ? :P

jak kolega wyżej wspomniał czuc blachę pod stopą przy mocniejszych depnięciach

dociąłem z cienkiej wykładziny podłogowej wkładke i włożyłem pod wkładke fabryczną

co do wentylacji to zwykłe tego typu buty mają chyba gorszą

jestem bardzo zadowolony

ten zgrzyt bloku po schodach mmmmmm ten klik wpięcia sie w spdy - ach i och :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...