Skocz do zawartości

[słuchawki bluetooth] Jakie słuchwaki do odbierania połączeń?


DiMoonn

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Proszę o doradztwo w doborze słuchawek wyłącznie do odbierania połączeń telefonicznych. Nie słucham muzyki na rowerze, więc mają nie spaść z uszu na wertepach i pozwalać z niezłą jakością słyszeć rozmówcę i przekazywać mój głos. Mam iPhone 6S, następny telefon też będzie Apple'owski, więc słuchawki muszą być kompatybilne z iOS. Ale chyba obecnie kompatybilność chyba nie jest problemem.

Napisano

Ja mam huawei am61 i ogólnie jest sztos jeśli chodzi o jakość dźwięku czy czas działania, szczególnie przy tej kasie. Nooo ale szumu powietrza nie przeskoczysz i trzeba zwolnić do tych ~20kmh żeby rozmówca cię dobrze słyszał

Napisano
6 minut temu, Mihau_ napisał:

i trzeba zwolnić do tych ~20kmh

u mnie średnia to 15-18 km/h. Moje trasy przebiegają przeważnie po Puszczy Kampinoskiej, rower mtb, więc prędkości mam niewielkie. Dzięki za radę.

Napisano

Używam AirPods pro i zdarzyło mi się rozmawiać w czasie jazdy, nawet z szefem :) . Zalety takie, że można mieć tłumienie hałasu, a można dotknięciem słuchawki przełączyć w tryb kontaktu i świat wyraźnie słychać. Wiatr przeszkadza, ale ważny jest kierunek wiatru, ruch głową potrafi rozwiązać problem. Rozmawiałem jadąc na rowerze, ale raczej tak noga za nogą, ale rozmawiałem też z iPhone przypiętego na kierownicy, powoli się da, a nie rozmawiam tak dużo, żeby ciągle mieć słuchawki w uszach. To by było niewygodne i wręcz niebezpieczne. Jak bym miał wiele rozmów, to bym wolał coś na jedno ucho. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...