Skocz do zawartości

[Używka] Cannondale


MIDANN

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku rower wart max  800zl, 1000zł płacisz za naklejkę na ramie. Nie ma tu nic z canondale'a - najtańsza chińska rama obwieszona najtańszymi komponentami. Tak skrajnie tanie rowery nigdy nie widują też serwisu z prawdziwego zdarzenia (koszt sereusu w porównaniu do wartości roweru na to nie pozwala) - jeździ się nimi do pojawienia się pierwszych poważniejszych niedomagań i śmietnik. Tu nic nie wiesz jaki stan piast, co trzeba wymienić z napędu, czy nie pojawiła się korozja wewnątrz uginacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw myślałem, że to na pewno podróbka, ale przypomniałem sobie, że kiedyś Cannondale, swoje znakomite ramy sprzedawał też z zaskakująco słabym osprzętem. To jednak już upadek. Jakby pod marką Mercedes sprzedawać technikę z Dacii :) (tak, to się dzieje). Ale sprawdziłem - na stronie Cannondale i jest taki model i katalogowo nowy to 5000. Skandal i kradzież.  Używany jest bliski ceny nowego w tej klasie, ale innej marki. Ja za swojego miejskiego Cannondale dałem (15 lat temu) 6000, ale przynajmniej był hand made im USA i z godnym osprzętem (Nexus8, Magura, Headshock, Brooks itd.). Ten rower może mniej sens, jak jest idealny i jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...