Skocz do zawartości

[4000-4500] Tabou Kinetic 6.0 2021 - dobry w tej cenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

szukam wygodnego roweru na miasto i kilkudniowe podróże z sakwami z pełnym osprzętem (czyli raczej trekkingowego) za max. około 4000 zł (z możliwością lekkiego przekroczenia tego budżetu). W oko wpadł mi Tabou Kinetic 6.0 2021. Moją uwagę zwrócił chyba niezły osprzęt w tej cenie. Mimo że na rowerach znam się słabo, to mój kilkudniowy research w ostatnich dniach każe mi sądzić, że widelec powietrzny oraz przerzutki Deore w tej cenie to dobry deal. Dodatkowo wersja z 2022 będzie miała ten sam osprzęt (nie licząc trochę innego modelu widelca), a kosztować będzie już prawie 5000 zł.

Najbardziej zniechęca mnie chyba wygląd tego roweru, ale mogę na to przymknąć oko, oraz to, że bardzo trudno jest znaleźć jakieś o nim info.

Czy macie jakieś opinie co do tego roweru? 

https://www.tabou.pl/trekking/kinetic-6-0-2021

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osprzęt niezły, na poziomie droższych rowerów w lepszych markach. Niezły amortyzator - powietrzny, z blokadą na kierownicy, co się nie zdarza często w trekkingach na tym poziomie, a co miał Kross w Transie 11. 

Pytanie tylko o samą markę, o ramę, o jakość montażu, o obsługę gwarancyjną. Może właśnie dlatego masz z tyłu Deore XT, by zachęcić Cię do przymknięcia oka na świeżą markę :)

Pewne jest jedno - nie jest to rower, do którego należy zniechęcać :) 

Szy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mihal277 napisał:

Najbardziej zniechęca mnie chyba wygląd tego roweru, ale mogę na to przymknąć oko

Osprzęt, osprzętem ale będziesz na ten rower spoglądać za każdym razem. Wyglądu roweru nie zmienisz, a osprzęt zawsze można, gdyby okazało się, że się nie sprawdza.

Tak trochę z przymrużeniem oka, ale ja nie kupiłbym roweru który mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tego oka bym nie mrużył...

Cytat

będziesz na ten rower spoglądać za każdym razem

... bo to 100% racji.

Wydane pieniądze mają dawać satysfakcję pod każdym względem. Niestety, segment trekkingowy często wygląda na porzucony przez projektantów.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...