Skocz do zawartości

[Pompka] Solingen Pieper 16bar podłogowa stojąca


saphrii

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż klasyczna niemiecka podłogowa pompka rowerowa M.K.P. PIEPER  produkcji Solingen.

Używana, sprawna, jednak tłok łapie dopiero przy szybszym ruchu, przy wolnym ciśnienie nie uszczelnia tłoka. Zawór rowerowy. Rączka drewniana. Manometr sprawny 16bar. Oryginalny przewód ciśnieniowy gdzieniegdzie spękany powierzchniowo i widać zbrojenie, ale wciąż trzyma. Posiada przycisk do upuszczania nadmiaru ciśnienia. Podstawa metalowa, stopki plastikowe całe.

Bardzo solidna stara robota, której trudno szukać we współczesnych pompkach - mam PRO i to plastik fantastik syczący na łączach powyżej 4bar, a że nie pompuję wyżej to mi starcza, tu chciałem przeprowadzić kompletną renowację, jednak z braku czasu muszę odpuścić.

Mile widziany odbiór osobisty w Poznaniu, możliwa wysyłka

Cena 89

 

Zdjęcia, dostępność i aktualna cena na OLX:

https://www.olx.pl/d/oferta/pompka-rowerowa-solingen-pieper-16bar-podlogowa-stojaca-CID767-IDOpbGK.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...