Skocz do zawartości

[Części] Wyprzedaż masowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Postanowiłem pozbyć się większości części które mi zalegają. Z racji że nie mam ani czasu, ani chęci wystawiania wszystkiego pojedynczo, sprzedaję poniższe komponenty jako całość.

Jak to bywa z takimi zbiorami, coś jest wybrakowane, coś jest jak nowe lub po prostu nowe, coś nosi ślady użytkowania.

Poniżej zamieszczam opis. Postaram się opisać w miarę rzetelnie, ale będą to ogólniki. Po prostu nie pamiętam pochodzenia, ani dokładnego stanu wszystkich części.

Zasady sprzedaży są proste. Kupujący bierze wszystko, jednocześnie rozumiejąc i zgadzając się że nie wszystko jest w stanie idealnym lub o czymś zapomniałem w opisie. Nie zależy mi na ukrywaniu stanu faktycznego, więc chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Cały czas jestem w trakcie porządków, więc istnieje szansa że dorzucę coś do zestawu, ale raczej nie będę aktualizował tematu. Będzie to wartość dodana.

1. Nowe siodełko zdemontowane z roweru Elops 500.

2. Siodełko B'Twin. Jeździłem na nim jeden czy dwa sezony.

3. Dwie tarcze RT30 Centerlock. Używane jeden sezon, przejechane 900 km.

4. Pedały Look Keo 3. Przy kręceniu palcami, w jednym czuć że łożysko minimalnie haczy. Niestety jest to efekt mojego głupiego pomysłu. Robiłem serwis, łożysko igiełkowe miało jakiś dziwny, rdzawy nalot. Nałożyłem sporo smaru, włożyłem ośkę w obudowę i zacząłem kręcić wiertarką, żeby tarcie wyczyściło rolki. Niestety chyba przesadziłem i któreś łożysko się pewnie przytarło. W palcach czuć to minimalnie, pod nogą nie powinno się nic dziać. Sprzedaję bez bloków, chyba że jakieś znajdę.

5. Nowy mostek 60 mm z Elops 500. Bez śrub, ale pewnie coś znajdę i dorzucę.

6. Suport HT2 szosowy. Nie pamiętam dokładnie jego historii. Wygląda dobrze, łożyska też wydają się być w bardzo dobrym stanie. Został mi chyba po sprzedaży szosy na części, więc ma za sobą jeden sezon jazdy.

7. Sztyca 27.2 mm, chyba 350 mm, zdemontowana z Kross Esker 4.0. Używana niecały jeden sezon.

8. Nowa sztyca wyjęta z Romet Jolene. 31.6 mm, zaledwie 300 mm długości. Brakuje jednej śruby i gwintowanej tulejki w jarzmie.

9. Stery 1 i 1/8 i Tapered. Jedne to Accent Exe, chyba jeżdżone jeden sezon. Drugie to coś Tapered, ale nie mam pojęcia skąd je mam i gdzie były zamontowane. Do tego jakieś adaptery, Top Cap. Ogólnie niekompletna mieszanka dwóch zestawów sterów.

10. Klamki BL-MT400. Jeżdżone jeden sezon. Zdemontowałem, zakryłem otwory i wrzuciłem do pudełka. Powinny być w 100% sprawne, ale nie weryfikowałem tego. Brak śrub obejmy.

11. Mostek Accent Execute 90 mm. Usunięte oznaczenia producenta. Bez śrub.

12. Klocki wyjęte z hamulców z roweru Elops 500. Powinny pasować do klatek szosowych Shimano.

13. Kółka przerzutki Shimano. Wersja na ślizgach, jedno ma wysokie zęby. Nie znam modelu. Wyglądają na używane, ale przez jakiś bardzo krótki okres.

14. Wydaje mi się że nowy łańcuch HG54 10s. O ile dobrze pamiętam, zdjąłem go z nowego Kross Esker 4.0. Nie wiem ile ma ogniw, pewnie około 110. Był zamontowany w napędzie z korbą 46T i kasetą 34T.

15. Pozostałości po klamkomanetkach Claris R2000.

16. Rozłożona na części przerzutka przednia. Chyba FD-M6000.

17. Zaciski QR. Shimano i Novatec. Niekompletne.

Cena: 250 zł. Koszt przesyłki wliczony w cenę.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt. Jestem otwarty na propozycje cenowe.

IMG-20220220-155119274-HDR.jpg

IMG-20220220-155127294-HDR.jpg

IMG-20220220-155141812-HDR.jpg

IMG-20220220-155149750-HDR.jpg

IMG-20220220-155156114-HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

1. Pedały Look Keo 3. Przy kręceniu palcami, w jednym czuć że łożysko minimalnie haczy. Niestety jest to efekt mojego głupiego pomysłu. Robiłem serwis, łożysko igiełkowe miało jakiś dziwny, rdzawy nalot. Nałożyłem sporo smaru, włożyłem ośkę w obudowę i zacząłem kręcić wiertarką, żeby tarcie wyczyściło rolki. Niestety chyba przesadziłem i któreś łożysko się pewnie przytarło. W palcach czuć to minimalnie, pod nogą nie powinno się nic dziać. Sprzedaję bez bloków, chyba że jakieś znajdę.

2. Suport HT2 szosowy. Nie pamiętam dokładnie jego historii. Wygląda dobrze, łożyska też wydają się być w bardzo dobrym stanie. Został mi chyba po sprzedaży szosy na części, więc ma za sobą jeden sezon jazdy.

3. Stery 1 i 1/8 i Tapered. Jedne to Accent Exe, chyba jeżdżone jeden sezon. Drugie to coś Tapered, ale nie mam pojęcia skąd je mam i gdzie były zamontowane. Do tego jakieś adaptery, Top Cap. Ogólnie niekompletna mieszanka dwóch zestawów sterów.

4. Mostek Accent Execute 90 mm. Usunięte oznaczenia producenta. Bez śrub.

5. Klocki wyjęte z hamulców z roweru Elops 500. Powinny pasować do klatek szosowych Shimano.

6. Kółka przerzutki Shimano. Wersja na ślizgach, jedno ma wysokie zęby. Nie znam modelu. Wyglądają na używane, ale przez jakiś bardzo krótki okres.

7. Wydaje mi się że nowy łańcuch HG54 10s. O ile dobrze pamiętam, zdjąłem go z nowego Kross Esker 4.0. Nie wiem ile ma ogniw, pewnie około 110. Był zamontowany w napędzie z korbą 46T i kasetą 34T.

8. Pozostałości po klamkomanetkach Claris R2000.

9. Rozłożona na części przerzutka przednia. Chyba FD-M6000.

10. Zaciski QR. Shimano i Novatec. Niekompletne. Pierwszy i trzeci od góry, z pierwszego zdjęcia, są już niedostępne.

Cena: 120 zł, do negocjacji, zawiera koszt przesyłki Paczkomatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...