Skocz do zawartości

[strava] dopisanie roweru do starych aktywności


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nowy rower za którym jeszcze czekam,zatem postanowiłem dodać a stravie zarówno stary jak i nowy rower w celu prowadzenia statystyk.Do dziś nie miałem dopisanego roweru,aplikacje używam od około roku.

Czy w takim przypadku istnieje możliwość dodania roweru i przypisania do niego wszystkich aktywności które zostały już odbyte do tej pory?

 

Dzięki..🤘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

If your activities for your gear are on Strava then you can go to the My Activities page and edit your previous activities to set the correct gear for those activities.

Zapewne odnosi się to do manualnej edycji każdej aktywności, a Ty, jak myślę, chciałbyś zrobić to hurtem... Chyba nie ma takiej opcji. 🤔

Tutaj informacja z początku 2020:
https://suport.strava.com/hc/en-us/articles/216942757-Bulk-Editing-or-Editing-Multiple-Activities
 

Cytat

However, at this time, there is no way to edit other characteristics of activities in bulk such as gear, activity type, etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THEJEW dzięki.Udało się każdą aktywność z osobna,ale z komputera.Wcześniej walczyłem z smartfona 😞

Przypadkiem usunąłem sobie trzy aktywności na stravie 😟Z germina ręcznie przerzuciło mi jedną aktywność i dodało km do rocznych statystyk,dwie pozostałem nie?Próbuje z germina przesłać recznie,zapisuje aktywność w apce germin connect jednak już w stravie nie? Ktoś coś wie jak to przesłać na strave i dlaczego mi to nie przerzuca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...