Skocz do zawartości

[wycena] Prośba o pomoc w wycenie Sram XX


Q_u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trafiło mi się z grupą SRAM XX w rowerze, który kupiłem dla ramy. Chcę sprzedać to co zostało i pytanie na ile można wycenić minimalnie, by nie puścić za free:

1.  przerzutka tył, przerzutka przód - Sram XX, manetki Sram XX (3x9) oraz hamulce Avid XX (tak, wiem teraz to SRAM ). Stan naprawdę bdb, wszystko działa bdb.

2.  Amortyzator FOX Float z blokadą skoku,  sztywna oś, 32 mm golenie ( 26" )

 

O ile z Shimano wyceną sobie poradzę, to tu nie wiem ile za tego SRAMa można krzyczeć. Z amorkiem też jestem blady (sądziłem, że 1300 zł nie będzie ani duzo, ani mało - ale może się okazać, że spokojnie za 1600 wystawiają).

Przeszukałem olx i allegro i nie widzę nigdzie tego by jakieś porównanie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chcę sprzedać to co zostało i pytanie na ile można wycenić minimalnie, by nie puścić za free

Problemem z wyceną nie jest to ile jest to warte tylko kto jest kupcem części do rowerów 26" czy napędów 3x9... To za ile one wiszą na portalach nie ma znaczenia - żadnego. Wielu znasz amatorów na amortyzator 26" który może sobie wyjąć 1500zł po to żeby kupić niezaprzeczalnie fajny amortyzator i nie ma już od dawna nowszego roweru ma większych kołach? Niestety dziś rynek 26 to rynek rowerów w którym ktoś sobie starą acerę na deore czasem używaną zamieni albo zatartego suntora na takiego samego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...