Skocz do zawartości

[Canyon Nerve Al] prośba o pomoc w odnalezieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas podróży z Ostródy do Elbląga na trasie S7 wypiął mi się z bagażnika dachowego rower Canyon Nerve Al i wylądował na poboczu. Zdarzenie miało miejsce 12 sierpnia około godz 17 max 2 km przed zjazdem na Elbląg. Jako że jechaliśmy z małym dzieckiem zatrzymałem się dopiero w bezpiecznym miejscu i wróciłem pieszo po około 15-20 min. Roweru niestety już nie było. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu roweru. Jeśli ktoś coś widział lub może znalazca przegląda forum bardzo proszę o jakieś informacje pod nr tel 668399990.

Kontaktowałem się również z komendą w Elblągu i zarządem dróg w Olsztynie ale niestety żadne zgłoszenie do nich nie trafiło. 

Rower to Canyon Nerve Al w biało-czarnym malowaniu z charakterystycznym niebieskim zawiasem od dampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś go zawinął, to powinny mu łapy odpaść... 

A może został na drodze i ktoś go rzucił gdzie indziej? Widziałeś w lusterku że leci na pobocze?

Przy jakiej prędkości to się stało? Mam niestety wrażenie, że jeżeli przy dużej, to szukasz "trupa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemeg napisał:

Dobrze że ten rower nikomu jadącemu za tobą na auto nie spadł...

 

 

Zgadza się to byla bardzo groźna sytuacja ale na szczęście nic nikomu się nie stało

31 minut temu, skom25 napisał:

Jeżeli ktoś go zawinął, to powinny mu łapy odpaść... 

A może został na drodze i ktoś go rzucił gdzie indziej? Widziałeś w lusterku że leci na pobocze?

Przy jakiej prędkości to się stało? Mam niestety wrażenie, że jeżeli przy dużej, to szukasz "trupa".

Cały czas wierzę, że ktoś go wziął aby nie stwarzał zagrożenia. 

Żona z dzieckiem siedziała z tyłu i w tylnej szybie widziała, że przeleciał w całości na pobocze.

Szukałem go ponad 2 h i nie było śladu po żadnych fragmentach czy częściach roweru.

Wiadomo, było to trochę utrudnione bo jest to droga szybkiego ruchu i nie wszędzie da radę wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...