Skocz do zawartości

[opony] pomóżcie znaleźć oponę do gravela 27,5


Kapsulski

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent: Canyon Grail, w małej wersji, stąd obręcze 27,5, opony aktualnie g-one bite, za którymi nie przepadam, łatwo się dziurawią, nie trzymają mleka.
Potrzeba: raczej lekka opona 27,5 maks 42mm, bezdętkowa, na słabsze asfalty/lekki teren, warunki raczej suche. 

Celowałem w Tufo Gravel Speedero, ale one są w jednym rozmiarze, za dużym (jak rozumiem opona 28 cali nie będzie współpracować z obręczą 27,5 cala?). Drugi strzał - Pirelli Cinturato - też brak rozmiarów (dostępna szerokość od 45 mm).
Szukam po sieci od 2 godzin i zorientowałem się, że naprawdę trudno będzie mi dobrać opony w rozmiarze 27,5x42mm (mogą być węższe). W końcu wymyśliłem już takie semi-slicki WTB byway, one potrzebny rozmiar niby mają, ale dostępności brak.

Poratujcie, bo robi mi się smutno, że nie urosłem większy :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie - opona ma dobrą średnicę, ale szerokość 47mm, gdzie Grail przyjmuje ponoć do 42mm. 
Niektóre sklepy (np. Centrum Rowerowe) mają dostępną tę oponę w wersji m.in. 34mm, ale dla kół 28 cali. W wersji na 27,5 najmniejsze jakie widzę są na 47mm, czyli za dużo.
 
Na stronie producenta nie ma takiej wersji, więc chyba nie są w ogóle dostępne:
image.png.31b59d54484932de0ade88fc28ce65f2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...