Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się na rynku dosyć nowy licznik z GPS: iGS520

Czy ktoś już ma i może opisać?

Nie trenuje, ale chętnie bym miał dane o trasach, kadencji, prędkości.

Na stronie importera nie ma nic o tym urządzeniu. Ale na Allegro sprzedaje.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jurcyk
      Sprzedam opaskę aktywności w bardzo dobrym stanie, ekran od nowości był chroniony folią. Cena 120 zł.
      https://www.olx.pl/oferta/smartband-huawei-band-3-pro-gps-CID99-IDITf2y.html
    • Przez Unbroken_reed
      Nie każdy ma czas na zagłębianie się we wszystkie szczegóły techniczne wybieranego urządzenia i w pełni to rozumiem, bo lepiej ten czas poświęcić na jazdę.
      Dla wszystkich zabieganych, krótka i konkretna prezentacja modeli z oferty Bryton.
      W tym materiale wspomnę o:
      -Rider 15E,
      -Rider 320,
      -Rider 450,
      -Rider Aero 60,
      -Rider 750,
      -Rider 860,
      oraz o akcesoriach marki Bryton, takich jak czujniki i podstawki montażowe.
      W razie konkretnych pytań które masz, pisz! (nie wiem wszystkiego, ale znam kogoś, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Prezentacja oferty Bryton | Rider 15E/320/420/450/Aero60/750/860 - YouTube

• Przez Ntkgzd
      Cześć,
      czy możecie polecić jakiś fajny sprzęt, który na bieżąco bada naszą moc, prędkość, prędkość maksymalną, średnią prędkość, dystans, ODO (chciałbym sobie sumować łącznie przebyte kilometry, dobrze byłoby aby taką wartość można było wpisywać na wypadek gdyby licznik padł albo kupiłbym nowy). Co możecie mi polecić?
    • Przez mateo123
      Witam Wszystkich,
      Dwa miesiące temu kupiłem licznik Sigma BC 16.16. Od tego czasu baterie wymieniłem już 3 razy. Dziś będzie 4.
      W ostatnich paru tygodniach jeżdżę po ok. 6 godzin tygodniowo. W ustawieniach jest Battery Saving jest na On, NFC na Off.
      Nie mogę nigdzie na stronie Sigma ani w instrukcjach znaleźć przypadku gdzie baterie kończyłyby się tak szybko.
      Baterie to Energizer 2032 3v lith. dobre to 2030 roku.
      Czy ktoś może spotkał się z takim problemem??
      z góry dziękuję za podpowiedź.
      Pozdrawiam,
      Mateo
  • Dodaj nową pozycję...