Skocz do zawartości
  • 0

FOTELIK dla dziecka do KROSS EVADO 3.0.


Gość Ania

Pytanie

Witajcie!

potrzebuję pomocy. Tydzień temu kupiłam z mężem 2 rowery kross evado 3.0. Chciałam kupić też foteliki od razu, pomyślałam też o krossie. Niestety dostałam od nich informacje że do tych ram żadne z Krossowych fotelików pasować nie będą (myślałam o walaroo - montowane do rury podsiodlowej - wiec ze względu na geometrie ramy w damce nie do zamontowania, a w męskich z ograniczeniami ustawienia siodełka). Czy ktoś wie jakie foteliki będą pasować do ram? (dzieci 2,5 i 4 lata).

POMOCY :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

to już nic nie rozumiem.... zarówno producent jak i 3 sklepy z fotelikami napisały mi (po skonsultowaniu specyfikacji roweru z producentem - stąd tyle to trwa) - że nie mają żadnych które pasują...ani Hamax, ani Kross.... 

 

z tego co czytałam to foteliki Bellelli ma pasujące (możliwy montaż do rur podsiodłowych o przekroju okrągłym i średnicach 25-36mm, 38-46mm oraz owalnych o średnicy 38-60mm na 30-40mm) 

 

sama nie wiem komu ufać, a niestety u mnie w okolicy nie ma nigdzie sklepu żeby po prostu po ludzku podjechać rowerem i spróbować założyć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...