Skocz do zawartości

[rama] MTB Aluminiowa pod 26" i V-Brake, 18-19"


viper512

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupię ramę aluminiową MTB pod koła 26" i hamulce V-Brake. Rozmiar w granicach 18-19". Pod amortyzator 100mm,  ahead 1 1/8", mile widziana w miarę niska główka (krótka sterówka)

Ogólnie zależy mi na cenie, czy w ogóle jest szansa znaleźć coś w cenie 100-200zł? Wizualnie nie musi być piękna, byle była cała, nie pęknięta. Ewentualne nie dużo droższe propozycję również rozważę. Chciałbym zreanimować jeden rower niskim kosztem, a może komuś zalega w garażu coś takiego? Fajnie by było jakby była również możliwość wysyłki gdyby było daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne 100-200 pln, ale musisz pamiętać o haku ( żeby był prosty i żeby był jeśli  wymienny ) o zacisku sztycy pod rozmiar ramy. I sztycy pod rozmiar tej ramy. Stery też muszą pasować stare bo główka ramy może mieć pół zintegrowane stery lub zewnętrzne. Generalnie bliżej 200 pln. Olx i szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ramę Wheeler 3900zx z okolic 2000 roku. rozmiar to chyba 19,5 cala, oryginalnie brązowa/ciemnozłota, przemalowaną na czerwono. Mam do tej ramy stery, zacisk sztycy i sztycę. możliwe że jeszcze inne części by się znalazły (ostatnio gdzieś widziałem hamulce v-brake razem z klamkami tektro, jakieś siodełko i chyba mostek). Jeśli byłbyś zainteresowany, to za 200 zł z  przesyłką mogę wysłać wszystko co znajdę do tego roweru, bo mi już nie będą potrzebne.

Oryginalnie wyglądał tak (zdjęcie z neta): rower-wheeler-3900-zx-27164250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...