Skocz do zawartości

[Szosa] Mój pierwszy rower szosowy do 5 tyś


turtles86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Szukam jakiegoś roweru szosowego, z grubsza poczytałem troche w necie i chyba bedzie to klasyczna szosa , na pewno nie graver i raczej nie endurance, ponieważ posiadam crossa.

Mój budżet to 5 000 zł, byłbym wdzieczny gdybyscie pomogli mi coś wybrac. Mam 188 cm wysokości a w kroku 90 cm, z kalkulatora wychodzi że rama powinna byc 23 calaowa (60cm).

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama raczej 58, długość górnej rury 57-58 cm, w przypadku cuba, treka, cannondale można rozważyć rozmiar 60,  w większości pozostałych producentów będzie to rozmiar 58.

W przypadku Gianta to będzie L. wrzuć jakieś swoje przemyślenia to się  ludzie na forum odniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym fuji to nie hydraulika tylko hy/rd (klamki są mechaniczne, do zacisku idzie normalnie linka a dopiero w zacisku jest płyn). Takie same hamulce masz np. w tribanie rc520, którego kupisz za 3500. Poza tym pisałeś że nie chcesz endurance a ciężko coś znaleźć "bardziej endurance" niż to fuji. 

Popatrz sobie na rose pro sl, kross vento 5.0, sensa trentino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...