Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Od jakiegoś czasu czytam forum i dziś postanowiłem się zarejestrować.

To mój pierwszy aktywniejszy sezon na rowerze, od wielu lat jeżdze na motocyklach terenowych, w tym sezonie odkryłem na poważnie, że rowerek w terenie może dać też wiele frajdy :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na miękkim :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.! Nazwywam sie Mariusz mieszkam w Chorzowie, na codzień przeważnie po pracy wyskakuje na 2-3godzinki pokręcić nóżkami na trase A w wpkiw chorzów.ale za to gry trafi sie wolny weekend pkaujemy plecaki i ze znajomymi przejeżdżamy każdy kawałek jury :) pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy, witamy :D Chętnie poczytam, co napiszesz, bo rzeczywiście mało popularna dyscyplina, więc niewiele wiem o treningu do tego itp, wydaje mi się monotonna, żeby nie rzec nudna (bez obrazy!), ale skoro ludzie w tym jeżdżą, to coś w tym musi być ;) Poza tym zawodowiec pewnie, to nam jakieś nowości do treningu może wniesiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus

Tomek z Gdyni

Bardzo podoba mi się to forum - gratuluję !

Odjechałem na punkcie roweru kilkanaście lat temu (15-16). 4 lata "męczyłem się z rometowskim góralem MUSTANG.

Ponad 10 lat zastanawiałem się czego mi w życiu brakuje.

aż w końcu zachorowałem na quady. Startowałem w zawodach enduro i tam poznałem kolegę, który miał ze sobą piękny górski rower.

i sobie przypomniałem... ROWER!

 

POzdrawiam wszystkich i mam nadzieję, ze się spotkamy na trasie

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rowerzystów-bardzo podoba mi sie to forum.

Jeżdżę od kilku lat.W zeszłym roku w maju kupiłam gianta yukona,mam na liczniku ok.7tys,rower sprawuje się bez zarzutu-gorzej ze mną,miałam przykry wypadek na rowerze,troche się połamamłam więc miałam 3 miesiące przerwy i moja forme diabli wzięli.Po rehabilitacjach powoli znów zaczynam jezdzić.

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Łukasz z Krakowa

W rowerowanie wciągnęli mnie kumple z liceum kilka lat temu.

 

Obecnie ujeżdżam starego Treka 930 na ramie Cr-Mo :D

Niestety rama trochu przymała już na mnie i jestem obecnie na kupnie nowego sprzętu.

 

Co do samej jazdy to lubię pośmigać po bocznych drogach, leśnych ścieżkach i jakiś mniej wymagających technicznie górkach.

No i największa radocha - wyprawy z sakwami.

 

Ten rok niestety zupełnie nieudany z uwagi na paskudną kontuzję kolana, na szczęście powoli zaczynam jeździć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chorych na cykloze :).

 

Zaraziłem się ponad pół roku temu i do tej pory choruję. Kupiłem dwa rowery, jeden dla siebie, drugi dla dziewczyny w ramach spędzania wolnego czasu i odwaznego planu wakacji na rowerze(Polska-Chorwacja). Wcześniej nie jeździłem od czasów szkoły podstawowej...

Teraz mija 9 miesiecy jak ujezdzam swojego rumaka i co moge powiedziec...3 tys km, 6 lotów przez kierownice, stłuczone kolano i zwichniety nadgarstek, nowa przerzutka, nowe opony, swiatlo, kask, odchudzanie roweru, do pracy na rowerze, w nocy na rowerze, snie o rowerze , zreszta co ja Wam bede mowil :D

 

Pozdrawiam!

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zatem stało sie...

Witam serdecznie uzytkownikow FR.ORG :thumbsup: Zycze niniejszym Wam i sobie owocnej wspołpracy na lamach tych kart o tematyce tak nam bliskiej .

Generalnie pochodze z Sieradza (woj. lódzkie), od 7 lat mieszkam natomiast w Toruniu gdzie tez pracuje i ucze sie (z różnym skutkiem). Do rowerowania wrócilem po kilku latach przerwy i zawirowań w temacie mtb ale mysle, ze powoli odrabiam stracony czas.

 

Zatem "Now . . . pour the rum and show me that horizon." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok bez górala, szosa i ostre, teraz znów góral <_< od wiosny zaczynam porządnie śmigać, żeby przywrócić sobie panowanie nad górską geometrią, która sprawia mi po przesiadce lekkie problemy [rok jednak robi swoje]

xca kupiłem miesiąc temu i byłem do tej pory na dwóch treningach 60 i 50km, jest spoko, ale niezbyt pewnie się czuję na zjazdach

 

pozdro FR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...