Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich.

Właśnie wróciłem z tygodniowego wypadu w góry (okolice Zakopanego) ze swoim starym rowerkiem Scott Peak.

To coś ma już chyba ze 16 lat i dalej działa. Owszem musiałem wymienić manetki bo się rozleciały i kiedyś tam założyłem V-brakei, raz wymieniłem opony. Rower miał 1 (słownie jeden) przegląd z prawdziwego zdarzenia - na którym gość poprawił łańcuch, poregulował i stwierdził, że tylnej felgi nie da się już wycentrować bo jest za bardzo zdarta od hamowania.

Nigdy go nie oszczędzałem, wygląda trochę jak po wojnie. Zazgrzyta i jeździ. Od czasu do czasu jakiś bieg przeleci. Ale nie chce się małpa rozlecieć.

Ze znudzenia kupiłem Lapierre Tecnic 500. Ciekawe czy tak długo pociągnie?

Tak mało problemów z waszymi sprzętami wszystkim życzę i jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zarejestrowałem się co prawda baardzo dawno, ale jeździć bardziej na serio zacząłem dopiero w tym sezonie, a przeglądać częściej forum zacząłem parę dni temu :P Sporo przeczytałem, a nawet udało mi się odpowiedzieć na kilka pytań :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie przywitam:)

 

Chcialam co prawda uzyskac tu odpowiedz na jedno pytanie, ktorej nie znalazlam na forum. Ale z tego co widze im bardziej grzebie w regulaminie etc, nie rozumiem czemu nie moge zalozyc nowego tematu z pytaniem, majac od wyboru tylko "napisz nowy temat" lub "podglad posta" bede wdzieczna bardzo jesli nie dostane banana za odbiegniecie od tematu witania sie, a dostane jakas wskazowke:)

 

Pozdrawiam wszytskich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym użytkowanikiem z Bydgoszczy i trochę tu zagoszczę. Zaczynam trening od przyszłego sezonu i wystartuje w lokalnych imprezach sprawdzę czy się nadaje bo jak na razie to mogę cisnąc ile chce i nie mam problem z zakwasami bólami itd. ograniczają mnie tylko moje płuca i nie wiem jak sobie z tym poradzić :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę z Radomia a jestem Filip bardzo podoba mi się to forum więc się zarejestrowałem, rowerek jest dla mnie każdą wolną chwilą. Pasjonuje się też landkiting'iem takie miniaturowe paralotniarstwo wiec jeśli coś z tej dziedziny to piszcie służę pomocą. Forum jest extra trzymajcie tak dalej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...